Vyhnite sa zimnému nachladnutiu, je tu prípravok Extra C 500!

by spravca

Upchatý nos, bolesť hrdla, kašeľ a prípadná teplota. Keď vám už pri čítaní týchto nemilých slov naskakujú zimomriavky, máme pre vás jeden tip. Volá sa Extra C 500 a pomôže vám prekonať zimu bez nepríjemností!

Zimu nemá každý rád, nájdu sa medzi nami ľudia, ktorí by ju najradšej strávili niekde v posteli pod perinou, v zimnom spánku. Väčšina z nás si však naplno užíva lyžovanie, bežkovanie, sánkovanie, skialpinizmus a iné zimné športy a aktivity. Na zime teda nemáme radi skutočnosť, že vonku je chladno, máme však radi možnosti, ktoré tento chlad prináša. Bohužiaľ, okrem mnohých výhod má zima aj mnohé nevýhody. Jednou z najbadateľnejších je práve zvýšená citlivosť na rôzne choroby. Veľmi veľa ľudí je za zimu aspoň raz chorých. Nie je na tom nič zvláštne, poviete si. Chlad predsa spôsobuje choroby… Vedzte, že nespôsobuje. Choroby spôsobuje naša imunita, ktorá je v zime oslabená a na choroby sme tak náchylnejší. Spôsobov, ako pomôcť imunite bojovať s ochoreniami, je mnoho, základom sú však vitamíny. Tak sa pomaly dostávame k prípravku Extra C 500. Čím je taký extra?

Postupné uvoľňovanie

O vitamíne C sa hovorí všade. Niet sa však čomu čudovať, vitamín C je totiž jeden z najdôležitejších vitamínov, aké naše telo potrebuje. Vitamín C má v našom tele celé rady rôznych funkcií, prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu, znižuje teda mieru únavy, chráni bunky pred oxidačným stresom, prispieva k tvorbe kolagénu, k normálnej funkcii ciev, kostí… Jeho účinky na organizmus by sme mohli vymenúvať donekonečna, výsledné posolstvo je však jasné – pre naše zdravie je vitamín C extrémne dôležitý. Okrem bežnej stravy ho do tela môžete doplniť aj rôznymi doplnkami stravy, napríklad prípravkom Extra C 500. Jeho výhodou je skutočnosť, že je v podobe kapsúl s postupným uvoľňovaním, pre organizmus je tak vitamín C dostupný minimálne 8 hodín po užití. A to sa v zime naozaj oplatí. Prípravok Extra C 500 zoženiete v e-shope Greenlike.sk. A zima bez nachladnutia sa môže začať!

You may also like