Ako spoznať zamilovaného muža

by spravca

Ako sa správa zamilovaný muž? Určite ste sa nad tým už neraz zamýšľali. Je to vtedy, keď Vám prinesie kvet, strávi večer radšej s Vami ako s priateľmi, alebo vtedy, keď Vás pozve na večeru?

Chce Vás stále bozkávať

Či ste v meste,  na nákupoch v supermarkete, u rodičov, v kine, jednoducho všade, túži po Vašich perách. Nemusí ísť o vášnivé bozky. Jednoducho potrebuje cítiť ústa svojej vyvolenej. Bozkávanie je neodškriepiteľným prejavom náklonnosti. Ak je chuť po pusinkách u muža taká intenzívna, že by s nimi najradšej neprestal vôbec, môžete si byť úplne istá. Miluje Vás!

Dotýka sa Vás

Uvedomili ste si, že sa Vás pri každej možnej príležitosti snaží dotýkať? Zaľúbený muž zažíva doslova hormonálnu búrku, a tak si nemôže pomôcť a túži sa Vás dotýkať. Pritom sníva o spoločnej noci plnej vášne…

Chráni Vás

Zaľúbený muž sa o Vás neustále stará. Snaží sa Vás odbremeniť, utešiť, keď ste smutná a ochrániť pred akýmkoľvek nebezpečím. Najradšej vo svojom náručí…

Nechce Vás pustiť domov

Je nesmierne rád vo Vašej prítomnosti, a tak ste to vždy vy, kto musí Vaše stretnutia ukončiť. On sa jednoducho nechce rozlúčiť, naťahuje čas, len aby Vám nemusel dať “zbohom”.

Dáva Vám darčeky

Len čo ho zbadáte, už viete, že pre Vás opäť niečo prichystal. Tajomný úsmev, šibalské iskričky v očiach, dobrá nálada. Hoci je to i maličkosť, rád Vám dáva darčeky. Nuž, práve týmto Vám hovorí, ako na Vás myslí, aj keď práve nie je vo Vašej prítomnosti.

Drží Vás za ruku

Drží sa s Vami počas prechádzky za ruku a objíma Vás na každom kroku? Pokladajte to za jasné znamenie zamilovaného muža, ktorý je hrdý na svoju partnerku a nebojí sa ju ukázať svojmu okoliu.

Zdroj: mariacicmanova.blog.sme.sk

Foto: freedigitalphotos.net

You may also like

Leave a Comment