Zväčšenie pier – stojí to za to?

by spravca

Každá zo žien neraz premýšľa nad tým, ako zlepšiť svoj zovňajšok. Či už ide o jemné úpravy alebo plastické a chirurgické zákroky, treba si dôsledne premyslieť či sa to naozaj oplatí. Ako je to so zväčšením pier?

Muži si okrem popredných a obľúbených častí tela ženy, všímajú aj ich pery. Pery bývajú rôznych tvarov a rôznej veľkosti. Avšak, ženy si ich veľmi vážia, starajú sa o ne a upravujú si ich rôznym spôsobom. Pomocou balzamov na pery, rúžov rôznych odtieňov alebo pomocou všelijakých liečivých mastičiek. Niektoré ženy však túžia po niečom viac a medzi ich tajné sny patrí aj plastická úprava svojich pier. Stojí to však za to?

Zväčšenie pier je zákrok uskutočňovaný pod dohľadom plastického chirurga. Ide o veľmi jednoduchý a nenáročný zákrok, ktorý nevyžaduje prakticky žiadnu veľkú prípravu. Avšak, aj vzhľadom k bezpečnému priebehu zákroku je potrebné ísť na vyšetrenie a odporučenie k plastickému chirurgovi. Tento lekár oboznámi klientku s celým priebehom zákroku, prebehne základné vyšetrenie, kde lekár zistí či je klientka vhodná pre tento typ plastickej úpravy pier. Základom totiž je, aby bola klientka zdravá a neužívala žiadne lieky na riedenie krvi. Klientka je taktiež oboznámená s možnými vedľajšími prejavmi počas zákroku a taktiež s komplikáciami, ktoré sa môžu vyskytnúť po zákroku.

Jednoduchý postup – skvelý výsledok!

Postup zväčšenia pier je skutočne nenáročný! Spočíva v aplikovaní miestnej anestézie. Znecitliví sa oblasť pier injekčne, poprípade pomocou mastičiek, ktoré majú účinok anestézie. Následne sa do pier aplikuje samotná kyselina hyalurónová, a to pomocou injekčných implantátov. Nie je to bolestivé vďaka znecitliveniu a výsledok sa dostaví takmer ihneď!
Tak neváhajte a vyskúšajte niečo odvážne a spoľahlivé! Zväčšenie pier vás ozvláštni a skrášli. Skutočne to oceníte nielen vy, ale jednoznačne aj váš partner, ktorý o tom možno práve v tejto chvíli tajné túži!

You may also like