Velcon rúca bariéry

by spravca

Cena ľudského zdravia je nevyčísliteľná. Častokrát si jeho hodnotu ale uvedomíme až vtedy, keď o zdravie pomaly prichádzame, či už vinou choroby, úrazu alebo pokročilého veku. Pomoc, podpora, dobrá rada – to je to, čo človek v ťažkých chvíľach určite ocení. A presne to je aj cieľom spoločnosti Velcon, ktorá sa snaží o prinavrátenie radosti z bežných dní tým, ktorí túto radosť stratili.

Pomoc materiálna aj nemateriálna

Firma Velcon, s.r.o. pôsobí na trhu od r. 2002 s cieľom zabezpečiť bezbariérový prístup ľuďom, odkázaným na pomoc iných. Portfólio produktov zahŕňa kvalitné a medzinárodnými skúšobňami overené pomocné zariadenia, s maximálnym ohľadom na bezpečnosť užívateľov. Nejde však len o materiálnu stránku veci, spoločnosť tiež poskytuje klientom rady v oblasti legislatívy a sociálnej pomoci a disponuje non-stop bezplatnou infolinkou, pokrývajúcou technickú podporu a poradenstvo.

Niekoľko desiatok úspešne zrealizovaných projektov

Bezbariérové riešenia dokáže firma ušiť doslova na mieru klientom, vrátane kombinácie rôznych produktov. Človek v ťažkej životnej situácii určite ocení, že návrh projektu a tvorba cenovej ponuky je zadarmo. Dokonca je možné si produkt otestovať – napríklad schodolez si môžete odskúšať na vlastnom schodisku. Apropó, schodolez úspešné používajú mnohé inštitúcie po celom Slovensku, vrátane Ministerstva kultúry, Okresných súdov či základných škôl. Samozrejmosťou je záručný aj pozáručný servis, ktorý vykonávajú servisní technici Velcon na celom území Slovenska.

Spolupráca so známou tvárou

Ak s firmou či značkou spojí svoju tvár známa osobnosť, je to určite dobrým signálom smerom k užívateľom. Nie je nezaujímavé, že tvárou Velcon sa stala Andy Timková, známa moderátorka, ktorá s manželom vychováva postihnutého syna. Aj to je dôkazom, že so spoločnosťou Velcon sa oplatí spolupracovať. Imobilita už nemusí byť prekážkou, aj vďaka firme Velcon.

You may also like