Dôchodkové fondy: Zaistite si pokojnú penziu

by spravca

V posledných rokoch je veľmi skloňovanou témou dôchodok. Zatiaľ čo niektorí jedinci spoliehajú na to, že sa dôchodkového veku nedožijú, iní hľadajú spôsob, ako sa na starobu zabezpečiť. Zo štátneho dôchodku nepokryjete všetky svoje potreby, a preto by ste si už od mladosti mali vytvárať akúsi finančnú rezervu pre zabezpečenie pokojnéj penzie. V nasledujúcich riadkoch vám predstavíme produkty Dôchodkovej správcovskej.

Dôchodkové fondy majú veľa výhod. Atraktívne sú predovšetkým z toho dôvodu, že dokážete zaujímavo zhodnotiť svoje peniaze a ochrániť ich pred infláciou. Dôchodkové fondy sú oveľa lepšie riešenie ako ukladanie peňazí pod vankúšom. Keď si budete vyberať konkrétny dôchodkový fond, potom by ste sa mali obzerať predovšetkým na zhodnotenie vašich úspor.

Dôchodková správcovská ponúka svojim klientom štyri varianty dôchodkového fondu. Všetky fondy sa vyznačujú špecifickou stratégiou, pričom o vaše finančné prostriedky vložené do fondu sa stará profesionálny manažérsky tím.

Druhy dôchodkových fondov

Vybrať si môžete negarantovaný dôchodkový fond PERSPEKTÍVA, stabilný dlhopisový garantovaný fond STABILITA, zmiešaný negarantovaný dôchodkový fond BENEFIT alebo akciový negarantovaný dôchodkový fond PROSPERITA.

Ak chcete poradiť s výberom konkrétneho riešenia, odporúčame obrátiť sa priamo na špecialistu v tomto odbore. Nielenže vám nastaví vhodnú stratégiu, ale vám aj poskytne zrozumiteľné a podrobné informácie o každom produkte. Budete teda presne vedieť, do akého fondu vkladáte svoje prostriedky a čo od takéhoto fondu môžete očakávať.

Rozhodne by ste sa nemali riadiť tým, že sa dôchodkového veku nedožijete. Zaistite si spokojnú penziu, v ktorej sa nebudete musieť finančne obmedzovať. Nemusíte byť závislí len na nízkom štátnom dôchodku, keď si môžete našetriť a zhodnotiť peniaze.

Autorské právo: stylephotographs / 123RF Reklamní fotografie

You may also like