Užite si zaslúžený relax – wellness pobyt v hoteli

by spravca

Už aj na vás doľahla jarná únava? Dajte si chvíľu pauzu od každodenných povinností a naštartujte sa na leto tak, ako sa patrí.

Jar je pre mnohých z nás ťažké obdobie. Akosi je zrazu toho na nás veľa, cítime sa strašne unavení a bez tej podstatnej iskry života. Čím skôr s tým niečo spravíte, tým skôr sa budete lepšie cítiť. Riešení ako sa zbaviť jarnej únavy je veľa, od rozhodnutia, že začnete každý deň behať, až po rôzne čarovné koktejly. Sami však viete, že tieto riešenia nie vždy zaberú. Čo tak skúsiť wellness pobyt? Nijako sa pri tom nezapotíte a domov sa zaručene vrátite s perfektným pocitom oddýchnutého tela a duše. Už len nájsť ten správny wellness hotel.

Hotel Augustiánsky dům

Wellness pobyt je špeciálny druh pobytu, pretože lokalita, v ktorej sa váš hotel nachádza dosť výrazne vplýva na to, ako veľmi si oddýchnete a užijete pobyt. Veď povedzme si to narovinu, dosť málo ľudí vyhľadáva hotel na wellness pobyt s lukratívnou lokalitou 150 metrov od medzinárodného letiska. Ak ste jeden z toho mála, lokalita hotela Augustiánsky dům vám asi vyhovovať veľmi nebude. Ten je totiž umiestnený v Luhačoviciach, čo je doslova malebné prírodné prostredie neďaleko slovenských hraníc. Takže sa nemusíte báť, že prvé dva dni budete relaxovať len z dlhej cesty autom.

Ako si mám predstaviť wellness pobyt?

Na výber máte viacero rôznych pobytov. Už len z ich názvov srší oddych – môžete si užiť Wellness pobyt, Cestu za zdravím, alebo zažiť kráľovský relax na pobyte s honosným názvom Augustiánský týden. Jednoducho si vyberiete pobyt podľa vašich predstáv. Od dvoch dní Wellness pobytu, až po minimálnych sedem dní Augustiánskeho týždňa. Je len na vás, koľko novej energie chcete počas pobytu načerpať. Môžete si však byť istí, že ktorýkoľvek pobyt vo wellness hoteli si vyberiete, určite nespravíte chybu. Ak vás náhodou prejde chuť na wellness, k dispozícii máte športový areál, prípadne možnosť požičať si bicykel a užiť si nádherné prostredie bezprostredne zo sedla na dvoch kolesách. Pre viac informácií navštívte stránku www.augustian.cz.

You may also like