Tieto kvety kvitnú vždy

by spravca

Hýria farbami, majú omamnú vôňu a navyše skvele chutia!

Spomeniete si na darček, ktorý vás naozaj prekvapil? Darček môže byť malý, ale jeho význam veľký. Aký bol ten váš? Predstavte si, že vás blízki potešia nečakaným – kyticou, ktorá nie je z kvetov, alebo bonboniérou, ktorá nie je z bonbónov. Ovocné kytice sú jednoducho hit. Hýria farbami, majú omamnú vôňu a navyše skvele chutia: Chutné kytice. Malé, veľké, presne také, ako potrebujete.

Kytice z ovocia sú ideálny darček pre každú príležitosť: či už idete blahoželať k narodeninám, meninám alebo by ste chceli poďakovať, či dokonca sa ospravedlniť. Z rôznych motívov si vyberte tú pravú pre vás a napíšte osobný odkaz na kartičku s venovaním. Vďaka nej bude obdarovaný vedieť, komu môže poďakovať za darček.

Ovocné kytice tvorí skúsený aranžérsky tím 7 dní v týždni vždy čerstvé z najlepšieho obľúbeného ovocia: jahôd, ananásu, hrozna, sladkých melónov a mnohých ďalších druhov. Ovocie je starostlivo vybrané, umyté a naaranžované tak, aby ste si ho mohli rovno vychutnávať. Bonboniéry z kúskov čerstvého ovocia sú pripravené s belgickou čokoládou. A uložené v štýlových krabičkách s mašličkou – bez tej nie je žiadny darček úplný.

Tento trend priniesli na Slovensko pred tromi rokmi Chutné kytice. Úspešný nápad  je ľahké napodobniť, stále však platí, že najlepšiu ponuku, servis a najobľúbenejšie kytice a darčeky z ovocia nájdete práve u značky Chutné kytice. Tu si môžete byť istý, že váš darček rozkvitne vždy – a s ním aj úsmev vašich blízkych. Nájdete na www.chutnekytice.sk, www.ovocnekytice.sk a v Bratislave – Trnávke.

 

You may also like