Prečo je montovaný dom lepší ako murovaný dom?

by spravca

Mnoho ľudí sa na našu firmu Mirano.sk obracia s prosbou o vysvetlenie hlavných dôvodov, prečo sa montovaný dom oplatí viac ako ten murovaný. Rozhodli sme sa teda vytvoriť jeden článok, v ktorom sa zameriame výhradne len na zhrnutie najdôležitejších rozdielov a výhod. Poďme začať!

  1. Rýchlosť výstavby – montovaný dom od Mirano s.r.o. bude stáť v plnej kráse už do 3 mesiacov od podpísania zmluvy. Ako dlho trvá výstavba murovaného domu? Najčastejšie 6 – 12 mesiacov, v niektorých prípadoch aj podstatne dlhšie.
  2. 2. Nižšia cena – rozdiel pocítite aj na vašom bankovom účte a v peňaženke. Dom na kľúč vás totiž pokojne vyjde až o 30% lacnejšie ako práve murovaný dom. Mirano.sk ponúka dom na kľúč už od 53-tisíc eur, pričom podobné murované domy sa stavajú približne od sumy 65-tisíc eur.
  3. Väčšia úspora – šetrením pri stavbe to však zďaleka nekončí. Montovaný dom na kľúč má podstatne nižšie prevádzkové náklady, najmä vďaka unikátnej skladbe stien. Na faktúrach i šekoch za energie tak za niekoľko rokov môžete ušetriť poriadny balík peňazí.
  4. Kedykoľvek sa rozhodnete – nesporným rozdielom je možnosť výstavby v každom mesiaci, zatiaľ čo murované domy sa najjednoduchšie stavajú výhrade v jarných/letných mesiacoch.
  5. Väčšia úžitková plocha – keďže steny montovaných domov Mirano sú podstatne odlišné, tak nezaberajú toľko priestoru ako klasické priečky murovaného domu. Vy tak máte na rovnakej ploche o niečo viac úžitkového priestoru.
  6. Jednoduché úpravy – všetky rozvody (elektriny, vody a kanalizácie) sú vedené výhradne v konštrukcii domu. To znamená, že pri montovanom dome nemusíte sekať do stien.

Už chápte prečo sa domy na kľúč od firmy Mirano.sk stávajú tak obľúbené a čoraz viac využívané? Pozrite si hneď teraz katalóg projektov, ktoré táto slovenská firma ponúka, a bývajte už za 90 dní vo svojom novom, modernom domčeku!

You may also like