Mladí, sťahujte sa do vlastného!

by spravca

Pre mladé rodiny je čoraz ťažšie osamostatniť sa. Rekonštruujú rodičovské domy, berú si hypotéku, bývajú v podnájme. Vybrať sa vlastnou cestou býva vždy veľmi náročné. O to viac poteší, keď viete, že aj na slovenskom trhu sú spoločnosti, ktoré prihliadajú na túto skutočnosť a snažia sa vytvoriť únosné podmienky pre pohodový štart mladých ľudí. Stavebných firiem je neúrekom, najmä v okolí Bratislavy sa ich sústreďuje najviac, no  nie všetky sú k svojím klientom naozaj korektné. Aj preto si vždy niekoľkokrát overte správnosť svojej voľby. Pokiaľ aj Vy patríte do skupinky, ktorá si práve založila rodinu a hľadá najprijateľnejšie riešenia, ako sa odraziť od bezpečných múrov rodného domova, potom Vás iste zaujme naša ponuka. Dnes Vám totiž chceme predstaviť spoločnosť Pitko Kft., ktorá sa špecializuje na nízkoenergetické domy z ľahkej ocele. O profesionalite firmy hovoria aj viac ako desaťročné skúseností a vyše 500 kvalitne dokončených projektov u nás i v Maďarsku. Keďže cena domčekov je kúzelne dostupná, mladé rodiny sa na firmu Pitko s obľubou obracajú. Takáto stavba je tiež vysoko ekonomická, čo sa neskôr prejaví nízkymi prevádzkovými nákladmi (môžete ušetriť 30-50% výdavkov na vykurovanie za rok). Stojí za tým najmä kvalitná tepelno-izolačná výplň. Pokiaľ sme Vás zaujali, čítajte viac na ďalších riadkoch.

Prioritou je dostupnosť 

Možno sa pýtate, ako je možné, že táto spoločnosť ponúka atraktívne bývanie za tak skvelú cenu. Odpoveď je jednoduchá. Cena mohla ísť dole aj z toho dôvodu, že firma si sama vyrába konštrukcie potrebné pri výstavbe. Absentujú tu teda výdavky, ktoré by bolo nutné vyplatiť externému konštrukčnému dodávateľovi. Úrokové sadzby môžete splácať podľa individuálnej potreby 5 až 30 rokov. S čistým svedomím smieme tvridiť, že spoločnosť Pitko Vám dom nielenže vystavia, ale zabezpečí aj Vašu maximálnu spokojnosť v ďalších rokoch. Nemusíte si zbytočne lámať hlavu nad financiami, ale plnohodnotne si užívať svoj moderný a útulný domov.

Zverte všetko do rúk profesionálov

Aj keď sa medzi mladými ľuďmi nájdu výnimky, málokto z nich tuší, ako správne a kvalitne vystavať montovaný dom. Je tiež pravda, že aj tu ide technologický vývoj pracovných postupov neustále vpred, preto ho nemusí laik stíhať sledovať. Stavebné spoločnosti si však výpadok v informovanosti nemôžu dovoliť, pretože by sa to ihneď odrazilo v ich práci a následnej spokojnosti klienta. Pri spoločnosti Pitko si ale môžete byť absolútne istý profesionalitou, flexibilitou a odbornosťou. Žijeme v dynamickej dobe, preto mnohí iste ocenia, keď niekto zodpovedne prevezme napríklad aj riadenia vysnívanej stavby. V tejto súvislosti nemusíte pohnúť ani prstom, pretože expert, o ktorom je reč v tomto článku, vybaví všetko za Vás. Nie je nutné, aby ste sa ťahali po úradoch, zháňali a nabaľovali stres. Vybavenie úveru, návrh projektu domu a interiérového dizajnu, ale aj zabezpečenie nábytku a úprava záhrady, toto všetko je súčasťou ponuky spoločnosti Pitko. Domy na kľúč sú symbolom 21. storočia a pre uponáhľaný svet sú jednoducho tou najlepšou voľbou. Takéto stavby sú hotové už o 110 dní od prvotného vstupu remeselníkov a majstrov na Váš stavebný pozemok.

Bezpečné, úsporné a certifikované

Montované domy na kľúč sú zabezpečené proti hluku, vetru, požiaru i zemetrasenia. V budúcnosti nie je problém s pristavovaním a takéto stavby sa považujú za priestrannejšie. Prakticky získate viac miesta na menšej ploche. Myslí sa tu aj na alergikov, ktorých iste poteší správa, že ide o čistú a suchú stavbu, kde nehrozí riziko plesní. Štatistiky tiež vykazujú zaujímavý fakt, ktorý hovorí o tom, že montované stavby stúpajú na hodnote. Všetky využívané materiály sú certifikované a na konštrukciu získate 30 ročnú záruku. Bezpečnosť a kvalitu stavieb spoločnosti Pitko podčiarkuje i to, že spĺňajú prísne kritéria vyhlášok Európskej únie. Ak ste si aj nie istý, či sa chcete uberať týmto smerom, pozrite si aspoň katalóg domov a možno si niektorý zamilujete.

Krásny a moderný domov môže mať dnes každý, a teda aj mladí ľudia. Nezúfajte, že nepatríte do triedy horných desaťtisíc. Riešenie sa nájde vždy, len treba chcieť a najmä ho hľadať.

Zdroj a foto: domypremladych.sk

You may also like