Byt v Bratislave – super investícia

by spravca

Kúpiť byt v Bratislave môže byť riešením momentálnej situácie, ale aj výbornou investíciou do budúcna. Vlastniť super nehnuteľnosť v atraktívnej lokalite, to bude terno aj o pár rokov. Rozmýšľate o podobnej investícii? Byty v komplexe Première sú ešte k dispozícii.

Projekt Première môžeme s plnou vážnosťou zaradiť medzi najatraktívnejšie počiny na poly novovznikajúcich bratislavských nehnuteľností. Prečo by vás práve tento objekt mal zaujímať?

Première a čísla

Obytný komplex pozostáva z 23 podlaží, na ktorých nájdete jednoizbové byty s plochou 32 m2, ale aj väčšie apartmány s kráľovskou výmerou presahujúcou 120 m2. Byt, štúdio či apartmán – každá obytná jednotka disponuje vlastnou terasou, lodžiou či balkónom, nehovoriac o prekrásnom panoramatickom výhľade na mesto.

Momenty, ktoré uľahčujú a spríjemňujú život

Moderná Bratislava sa borí predovšetkým s úbytkom zelených plôch a parkovacích miest. Première patrí medzi tiet novostavby v Bratislavy, ktoré sa tieto problémy pokúšajú riešiť. Ako? Napríklad formou zelenej terasy na šiestom nadzemnom podlaží. Ešte citeľnejšia a vítanejšia však je podzemná garáž, kde na troch podlažiach vzniklo dostatočné množstvo parkovacích miest. Plusom smerom do budúcnosti určite je aj prítomnosť nabíjacích staníc pre elektromobily.

Perfektná lokalita, ktorá má všetko

Keď budete riešiť predaj bytov v Bratislave, určite nevynechajte Šancovu ulicu v Starom Meste. Práve tu sa totiž komplex s názvom Première nachádza. Okrem toho tu nájdete veľmi dobre vybudovanú komunikačnú infraštruktúru, ktorá zahŕňa dopravné napojenia na všetky dôležité body v hlavnom meste (letisko, diaľnica, železničná stanica). K mimoriadne bohatej občianskej vybavenosti prispieva aj prítomnosť obchodov, reštaurácií či oddychových zón, ktoré sú v pešej dostupnosti od objektu.

You may also like