Frekvenčný menič 11KV VECTOR V560

by spravca

Vyžaduje si váš asynchrónny motor precízne otáčky? Potrebujete do technického vybavenia nový frekvenčný menič, ktorý by zvládol vysoko zaťažené podmienky? Čoskoro zistíte, že naša odpoveď je skutočnou radou nad zlato!

Plynulé otáčky elektromotoru sa nezaobídu bez základu, ktorým je frekvenčný menič. Z vlastných skúsenosti viete, že výber vhodného uchádzača je proces, kedy sa môžu vyskytnúť menšie komplikácie. Nájsť frekvenčný menič v najlepšej pomere ceny a kvality je niekedy poriadna fuška. Preto vám predstavujeme spôsob, ktorým sa zbavíte námahy. Ide o mnohoúčelový a prispôsobivý frekvenčný menič 11KV VECTOR V560. Skvelých vlastnostní má neúrekom, pusťme sa teda do ich menovania. Vysoké zaťaženie, v ktorom prácu hravo zvláda, predstavuje jeho zvyčajné prostredie. Uplatní sa v každom kúte priemysle, od čerpadiel, textilnej výroby, chemického priemyslu až po stavebníctvo a hutníctvo. Svoj výkon zvyšuje nad spodnú stanovenú hranicu 15kW. Obsahuje mnoho funkcií, kde rozšírený softvér prispôsobený na používanie detekcie teploty motoru je len „zrnkom piesku v mori“. Zabudovaná brzdová jednotka v meniči je bezvýhradne prítomná a preukazuje sa výkonom od 1,5 do 22kW. Podobne ako ostatné modely, menič obsahuje štandardné protokoly na komunikáciu MODUS, PROFIBUS a CANOPEN. Ak sa ukážu podmienky preťaženia ako nepriaznivé, prejaví sa účinok funkcie DBL na dynamické vyrovnávanie zaťaženia. Aby nezaostával za konkurenciou a dokázal svoju odolnosť, dodávame ho s inertnými ochranami. Nadprúdová ochrana, ochrana proti prehriatiu a preťaženiu motoru je hŕstka z nich. Pravdou je, že len máloktorý frekvenčný menič sa môže pýšiť vlastnosťami, aké vystihujú model 11KV VECTOR V560.

Ak chcete majstrovsky vynikať v remesle, obzrite sa po strojoch, ktoré reprezentujú kvalitu. Dnes vás postretlo šťastie, pretože záujemcom ponúkame frekvenčný menič 11KV VECTOR V560, ktorý nástup na úspešnú kariéru jednoznačne uľahčí!

 

 

You may also like