Zamerané na impotenciu. Staňte sa opäť posteľovým bohom

by spravca

Nedostatočné stoporenie mužského pohlavného údu predstavuje veľmi častú sexuálnu poruchu, s ktorou sa stretávajú najmä muži nad 50 rokov. So zvyšujúcim sa vekom dochádza k zhoršeniu krvného obehu a zníženiu mužských hormónov v tele. No výnimočné poruchy erekcie nie sú ešte ochorením, pričom často za výnimočným zlyhaním stoja psychické problémy (únava, stres, zlá nálada, neistota).

Ak sa ocitnete v bludnom kruhu, v ktorom vás prenasleduje jedno intímne zlyhanie za druhým, je na čase situáciu riešiť. Erektilná dysfunkcia, ako sa odborne hovorí poruche erekcie, je častou príčinou úmrtí partnerských vzťahov, pretože muži sa hanbia zveriť so svojimi chúlostivými ťažkosťami svojej partnerke. A tá potom netuší, čo sa s nimi deje, čím vzťah pochovávajú. V prvom rade odporúčame informovať o problémoch svoju drahú polovičku, ktorá sa stane vašou oporou.

Impotencia znamená, že muž nie je schopný dosiahnuť či udržať dostatočne kvalitnú erekciu na úspešné vykonanie pohlavného styku. Pozor, nemali by ste si impotenciu pliesť s neschopnosťou dosiahnuť orgazmus.

Vyskúšajte doplnky stravy

Ak sa necítite ešte na návštevu odborníka, môžete najprv vyskúšať doplnky stravy určené na podporu erekcie. Napríklad vám predstavujeme prípravok zvaný Kamagra Gold, ktorý má pod svojimi krídlami spoločnosť Ajanta Pharma. Jedná sa o doplnok stravy, ktorý obsahuje významnú látku Sildenafil Citrate. Kamagra slúži k dosiahnutiu kvalitnej a dlhotrvajúcej erekcie, s ktorou si opäť užijete posteľovú zábavu.

Akonáhle užijete doplnok stravy (cca 30 až 60 minút pred pohlavným stykom), dôjde k prekrveniu penisu a rýchlemu dosiahnutiu erekcie. Výrobca uvádza, že účinok trvá 4 až 6 hodín. A ak vám bude Kamagra svojimi vlastnosťami a účinkami vyhovovať, opäť sa stanete posteľovým bohom.

Autorské právo: maridav / 123RF Reklamní fotografie

You may also like