4 znaky zdravého vzťahu

by spravca

Láska nie je vôbec tak zložitá ako si mnoho párov myslí. Stačí nájsť len správny recept na zdravý fungujúci vzťah a dlhoročné partnerstvo nezažije žiadne obdobie stereotypu. Aké znaky by mal mať zdravý fungujúci vzťah?

 

  1. Vzájomná dôvera

 

Môže sa vám to zdať ako samozrejmosť, ale v skutočnosti je vzájomná dôvera veľmi vzácna. Mnoho partnerov podlieha žiarlivosti a aj malé stretnutie s kamarátkami / kamarátmi je pre partnera / partnerku hotovým peklom. Práve takéto zbytočnosti vedia fungujúci vzťah pokaziť. Muži častokrát svojim partnerkám kontrolujú aj oblečenie, ktoré si vyberú na stretnutie. Nemyslíte si, že takéto zmýšľanie je choré? Áno, je. Snažte sa partnerovi / partnerke dôverovať a uvidíte, že váš vzťah nezasiahne žiadna kríza. Vzájomná dôvera je veľmi dôležitá.

 

  1. Rešpekt

 

Zdravý vzťah si vyžaduje určitú dávku rešpektu. Ak budete svojho partnera neustále podpichovať a zhadzovať pred priateľmi, váš vzťah ťaháte do záhuby. Snažte sa svojho partnera rešpektovať za každých okolností.

 

  1. Spoločné záujmy

 

Ak každý z partnerov bude mať úplne odlišné záujmy, zdravý vzťah neudržíte. Pre zdravý fungujúci vzťah je dôležité mať spoločné záujmy, ktoré upevňujú vzťah partnerov. Preto sa snažte využívať všetky voľné chvíle a venujte sa spoločným aktivitám. Oblečte si obľúbené šaty, navlečte si samodržiace pančuchy a vyrazte si s partnerom do divadla alebo na koncert.

 

  1. Nevyhýbajte sa posteľným aktivitám

 

Žiaden sex? Nedostatok sexu? Na to rovno zabudnite. Ak si chcete udržať zdravý vzťah, mali by ste    sa s partnerom pravidelne milovať. Nedostatočný sex vedie vzťah k záhube. Skúste si spraviť s partnerom chvíľku pre seba, oblečte si erotické body a milujte sa.

You may also like