Nájdite si svoju spriaznenú dušu

by spravca

Nie každý z nás je extrovert ako Dan Nekonečný. Nie každý sa s cudzím človekom dokáže porozprávať bez toho, aby bol nervózny. Nie každý má príležitosť a čas spoznať nových ľudí. Aj pre takýchto ľudí je online zoznámenie cez web skvelou príležitosťou, ako spoznať nových ľudí, nájsť si priateľov či dokonca partnerov. Hoci vám budú mnohí hovoriť, že na online zoznamke nemôžete stretnúť nikoho normálneho, mýlia sa. Dôkazom sú tisícky párov, ktoré sa spoznali práve cez internet.

Veľkou výhodou online zoznamiek je možnosť nastaviť si vlastné vyhľadávacie kritériá, ktoré pre vás jednoducho nájdu zaujímavú osobu bez toho, aby ste s ňou museli viesť hodinový rozhovor, ktorým by ste zistili, či je daná osoba pre vás zaujímavá alebo nie. Nastavíte si vo vyhľadávači vek, pohlavie, mesto, záľuby či iné kritériá, ktoré vás zaujímajú a výsledky vám ukážu množstvo ľudí, ktorí by vás mohli zaujímať.

Stačí sa len bezplatne zaregistrovať, vstúpiť do univerzálnej  alebo do tématických miestností podľa vášho najlepšieho uváženia. Či sa chcete porozprávať s niekým, kto rád športuje, je osamelý rodič, rozvedený alebo v miestnosti pre seniorov, je len na vás. Vybrať si môžete aj z miestností, kde budú mať pre vás ostatní používatelia obzvlášť veľké porozumenie a empatiu – zoznamka pre telesne postihnutých a kresťanská zoznamka.

V prípade, že ste kresťan a chcete sa zoznámiť a porozprávať s ľuďmi, ktorí vyznávajú rovnaké hodnoty, je kresťanská zoznamka pre vás správnou voľbou. Ak chcete spoznať ľudí, ktorí majú vám blízke názory, záujmy, hodnoty a vierovyznanie kliknite sem a spoznajte ich! To, že nájdete vašu spriaznenú dušu v prostredí internetu je viac pravdepodobné ako to, že ju stretnete v autobuse pri svojej rannej ceste do práce.

 

Foto  imagerymajestic / freedigitalphotos.net

You may also like