Potešte svojho muža tak, ako to potrebuje!

by spravca

Už na úvod treba podotknúť, že každý človek je jedinečný a páči sa mu niečo iné. To, čo sa páčilo vášmu bývalému partnerovi, sa nemusí páčiť tomu terajšiemu, a na to netreba zabúdať! Pokiaľ chcete partnera v posteli skutočne uspokojiť, najsilnejšou vecou, ktorú môžete spraviť, je zistiť všetky jeho túžby, fantázie, ba dokonca zvrátené predstavy. Máloktorý muž dokáže byť k žene už od začiatku úplne otvorený, keďže nie vždy rád hovorí o detailoch a veciach, ktoré ho robia šťastným. Možno sa bojí, že by ste ho kvôli tomu opustila alebo mu to jednoducho nepríde natoľko dôležité, že sa mu oplatí o tom vôbec rozprávať.

Nebojte sa zmeny!

Treba si uvedomiť, že často opakované veci postupom času strácajú na atraktivite, čo je však skôr problémom dlhoročných partnerov. Ak máte obaja jednu a tú istú obľúbenú polohu, pri ktorej dosahujete vyvrcholenie, stáva sa z toho rutina. Spokojný partner hľadá neustále nové možnosti ako sa navzájom potešiť a milovanie akýmsi spôsobom ozvláštniť. A v čom by mala taká zmena teda spočívať? Skúste zmeniť polohu, spoločne si pozrite erotické video, kúpte si dráždivé spodné prádlo a zvádzajte ho v podstate kdekoľvek, kde sa ocitnete. Čo tak vyskúšať sex na verejnosti? Fantázií sa predsa medze nekladú, tak sa nebojte skúšať niečo nové, čo sa na prvý pohľad zdá možno bláznivé, no aj takéto situácie otužujú partnerský život!

Nedarí sa vám dosiahnuť orgazmus?

Kvalitné generiká liekov sú skvelým spôsobom, ako liečiť problém, ktorý súvisí s poruchou erekcie a dosiahnutia orgazmu, a to nielen u mužov, ale i u žien! Nemajte zábrany voči takémuto spôsobu dosiahnutia orgazmu, neopísateľného vzrušenia a dokonalého pôžitku. Práve naopak! Buďte otvorení novým možnostiam a skúste aj vy niektoré z generík, ktoré sú oproti klasickej Viagre výrazne lacnejšie, no účinok je porovnateľný!

 

You may also like