Ako požiadať ženu o ruku

by spravca

Požiadať svoju priateľku o ruku je veľká vec. Nielen preto, že musíte vybrať zásnubný prsteň bez toho, aby sa o tom vaša vyvolená dozvedela. Ale hlavne musíte naplánovať všetko bez toho, aby si niečo všimla. A nech vám ani nenapadne pýtať sa vašej priateľky, ako by chcela, aby ste ju požiadali o ruku. Keď sa jej toto spýtate, v jej očiach klesnete. Preto zapojte svoje centrum kreativity a vymyslite spôsob, ako ju požiadať tak, aby tam bolo cítiť kúsok z vás. Ako na to? Tu je niekoľko rád.

 

Aké miesto vybrať

Nerobte to medzi cudzími ľuďmi. Videli ste na Youtube video, kde chlapík požiadal svoju priateľku na štadióne, kde bolo 60-tisíc ľudí a premietali to na veľkoplošnej obrazovke? Zabudnite na to, pretože ide o intímny akt, ktorého svedkom by nemali byť tisícky cudzích ľudí. Ženy nemajú rady ani reštaurácie a už vôbec nie, keď im čašník donesie zlatý prsteň v šampanskom alebo v dezerte. Jednak je to obrovské klišé, ale hlavne si ho vaša priateľka nemusí všimnúť a môže ho zjesť alebo vypiť. Vhodné miesto na požiadanie o ruku je spoločná dovolenka, miesto, kde ste sa spoznali alebo romantická večera u vás doma. Základom je partnerku prekvapiť.

Kupujte snubný prsteň sám

Podľa výskumov, až 80 % snúbencov dostalo nejaký prvotný náznak, že nastal čas na sobáš, od svojej snúbenice. Na tom nie je nič zlé, keď si chcete byť stopercentne istý, no trochu sa tým pripravíte o moment prekvapenia. Nie je to však taká veľká katastrofa ako to, keď zoberiete svoju budúcu manželku na nákupy zásnubného prsteňa. Pretože si nie ste istý, či by ste dokázali kúpiť taký, ktorý sa jej páči. Kúpiť snubný prsteň bez toho, aby o tom vedela vaša polovička je základ.

 

Vypýtajte si povolenie od jej otca

Možno sa vám to zdá staromódne, no väčšina žien tento krok ocení. A nielen ony, ale aj jej rodičia. A to predsa chcete, aby ste mali dobrý vzťah so svojimi budúcimi svokrovcami, nie? Lebo nie jedno manželstvo skončilo práve kvôli zlému vzťahu medzi zaťom a svokrovcami. Keby ste chceli nejaké absolútne čísla, tak menej iba približne 20 % žien povedalo, že by im neprekážalo, keby ste preskočili jej otca pri žiadosti o ruku.

 

Nezabudnite na správne slová

Je už na vás, čo poviete predtým, ako vyslovíte samotnú žiadosť. Môžete zložiť romantickú baladu a zaspievať jej ju v doprovode gitary alebo môžete vymyslieť originálny spôsob, dôležité sú však dve veci. Tou prvou je, aby ste si kľakli na koleno, až 90 % žien túži po tom. A tou druhou? Každá žena chce počuť tú čarovnú formulku: Vezmeš si ma? Nezabudnite na ňu. A až potom môžete myslieť na svadobné obrúčky, svadbu a hostinu. Ale vtedy už budete na to dvaja a vyberať sa vám bude oveľa ľahšie.

 

You may also like