Kotvičník zemný – nový objav sveta bylín.

by spravca

Kotvičník zemný – nový objav sveta bylín.

Spoločnosť dnešnej doby kladie na človeka mimoriadne vysoké nároky. Mnoho ľudí je dnes vystavených takému zaťaženiu organizmu, ktoré môže mať za následok celý rad zdravotných problémov. Tie sa prejavujú na úrovni fyzickej i psychickej, pričom obe oblasti sú stále častejšie vzájomne prepojené. Moderná medicína síce dokáže mnoho, ale rovnako rýchlo, ako napreduje vo svojich výsledkoch, stúpa následkom moderného životného štýlu aj podiel civilizačných chorôb. Dokonca aj mnohé lieky, predpisované mechanicky a užívané bez rozmyslu, situáciu ešte zhoršujú. Na jednej strane pomôžu, na druhej, často nevidenej alebo ignorovanej, škodia. V takej situácií sa niet prečo diviť vzrastajúcemu záujmu o prírodnú medicínu a využitie liečivej sily prírody. Platí to nielen pre poruchy srdcovo-cievneho, nervového či tráviaceho ústrojenstva a celý rad iných problémov, ale aj pre citlivú oblasť ľudskej sexuality.

Jedným z najnovších hitov bylinného sveta je kotvičník zemný (Tribulus terrestris). Táto nenápadná rastlina obsahuje celý rad prírodných steroidných saponínov, ktoré pomáhajú zvýšiť hladiny pohlavných hormónov u mužov aj žien. Tým pomáhajú odstraňovať negatívne následky andropauzy (najčastejšie u mužov po päťdesiatke) a ženskej menopauzy (prechodu). Zvýšenie hladiny testosterónu u mužov až o 30 % v praxi znamená nielen podstatné oživenie záujmu o sexuálny život a jeho kvality, ale aj zvýšenie objemu svalovej hmoty na úkor tuku. Podobne u žien zvýšenie hladiny estradiolu napomáha potlačiť celý rad negatívnych klimakterických symptómov, ako sú: napätie, podráždenosť, nespavosť, zmeny nálad a v neposlednom rade nárast telesného tuku.

Kotvičník je už dnes podstatnou súčasťou väčšiny predávaných prípravkov na zvýšenie mužskej potencie a sexuálnej výkonnosti. Výhodou výrobku Kotvičník Forte oproti iným, ktoré túto rastlinu obsahujú, je predovšetkým jeho získavanie extrakciou za využitia 80 %-ného liehu a dlhodobého lúhovania, ktoré spolu so špeciálnym spôsobom odstreďovania zabezpečia maximálny výťažok účinných látok.
Autorské právo: hedgehog / 123RF Reklamní fotografie

You may also like