Vyskúšajte najjednoduchšie založenie spoločnosti

by spravca

Zakladanie spoločnosti s ručením obmedzeným nie je vôbec jednoduchý proces. Pripravte sa na to, že budete musieť vyplniť desiatky formulárov, stráviť hodiny na úradoch, zapísať sa do registrov a pomaly prichádzať o nervy, keď narazíte na nejaký formálny problém. Alebo je tu ešte jedna možnosť, vďaka ktorej sa tomuto všetkému môžete vyhnúť. Nie, to, že nezačnete nakoniec podnikať, nie je riešenie. Necháte založenie spoločnosti na iných.

Nechajte založenie na odborníkov

Vyhnúť sa zakladaniu spoločnosti a neustálym návštevám úradov nie je komplikované. A ani drahé. Založenie s.r.o. all inclusive firmou Online Invest vás bude stať 266 €. Poznáte to, čas sú peniaze a vy za túto sumu ušetríte približne dva týždne času. Toľko bežne trvá zakladanie s.r.o., vy môžete tento čas využiť oveľa efektívnejšie – byť s rodinou, pretože keď začnete podnikať času budete mať menej, stretávať sa s obchodnými partnermi, oslovovať potencionálnych klientov alebo ísť na dovolenku. Je len na vás, ako veľmi si ceníte svoj čas.

Nepotrebujete kanceláriu?

V našej spoločnosti koluje taká mylná predstava, že každý podnikateľ potrebuje kanceláriu a vozí sa v mercedese. Lenže ľudia si s podnikateľmi nespájajú takých, ktorí chcú byť nezávislí od zamestnávateľa, a tak pracujú ako samostatná jednotka pod názvom svojej firmy. Pracujú z domova alebo v teréne, ale aj tak si prenajímajú kancelárske priestory, aby mali adresu, ktorú si môžu zapísať do ORSR. Ale to je zbytočnosť.

Prenajmite si virtuálnu kanceláriu

Prenájom virtuálneho sídla firmy vám dokáže ušetriť až stovky eur mesačne. Cena virtuálneho sídla od spoločnosti Online Invest začína už od 11 €/mesačne. Čo všetko dostanete v tejto cene? Adresu na prestížnej bratislavskej ulici, ktorú si môžete zapísať do ORSR ako sídlo svojej firmy, služby na recepcii, ktoré sa postarajú o vašu poštu – prevezmú ju, budú vás o nej informovať, prípadne vám ju otvoria, naskenujú. Je to len na vás, aké služby si predplatíte.

Foto stockimages / freedigitalphotos.net

You may also like