Objavte lacné ubytovanie v Žiline

by spravca

Žilina, Perla na Váhu, kráľovské mesto, ktoré vás očarí svojou históriou, architektúrou, atmosférou a nádhernou prírodou a pamiatkami v okolí – Terchová, Malá Fatra, hrad Strečno či Budatínsky zámok. Miesto, kde sa zabavíte, pokocháte, spoznáte históriu a zašportujte si. Miesto, ktoré sa stáva stále čoraz viac dôležitejším mestom pre sever Slovenska. Mnohí ľudia tu nielen dochádzajú za prácou, ale organizujú si tu pracovné stretnutia. Rozhodli ste aj vy pre návštevu Žiliny?

Nájdite si ubytovanie

Je dôležité, aby ste si svoj pobyt v Žiline vychutnali po všetkých stránkach. Nájdite si lacné ubytovanie v Žiline, ktoré vás milo prekvapí svojim luxusným vybavením a službami. Pomer cena vs. výkon patrí medzi najlepšie v Žilinskom kraji. Zoznámte sa s hotelom Galileo. Trojhviezdičkový hotel 10 minút od centra Žiliny, takže si môžete dopriať príjemnú pešiu prechádzku do historického centra. Tu nájdete tie najkrajšie žilinské stavby ako je kostol Najsvätejšej trojice, Mariánske námestie s povestnými laubňami a remeselnými domčekmi či Rosenfeldov palác.

Kongres v hoteli Galileo

Keď ste sa do Žiliny vydali za prácou, hotel Galileo vám ponúka priestory, kde môžete v prípade potreby zorganizovať veľkú pracovnú poradu. Tri mítingové miestnosti, pričom každá z nich má kapacitu 50 ľudí. Hľadáte perfektné miesto pre vašu firmu na míting? Urobte si pracovný kongres v Žiline. Klimatizované miestnosti, skvelá hotelová kuchyňa. Bol kongres príliš náročný? Máte to iba pár krokov do postele. Miesto, ako stvorené pre kongresy.

Okrem kongresu aj svadba

Veľkou výhodou hotelu Galileo je jeho univerzálnosť. Hľadte lacné a skvelé ubytovanie? Nie je problém. Potrebujete usporiadať kongres? Kongresové miestnosti sú vám k dispozícii. Chcete usporiadať veľkú firemnú oslavu? Skvelý nápad, že ste si práve vybrali tento hotel. A okrem toho je to aj skvelé miesto pre svadobnú hostinu. Strávte svoj výnimočný deň na výnimočnom mieste vo výnimočnom hoteli.

You may also like