RIBANA trade – optimálne riešenie

by spravca

Na trhu je mnoho spoločností, ktoré Vám ponúknu okná z rôzneho materiálu, žalúzie, markízy či zimné záhrady. Nechceme a nebudeme Vám teraz tlačiť do hlavy kaleráby. Jednoducho predložíme svoje prednosti a informujeme Vás, na čo sa môžete pri jednaní s našou firmou RIBANA trade pripraviť. Potom už zostáva iba na Vašom uvážení, či nás budete kontaktovať. Zhrnieme, prečo objednávať práve u nás rôzne doplnky a plastové okná. Je dobré vedieť, že naša spoločnosť ponúka univerzálne i optimálne riešenia individuálne pre každého. 

Cena adekvátna kvalite a naopak

RIBANA trade je na trhu už 16 rokov, dá sa teda očakávať, že má za sebou istý rast, vývoj a spokojných klientov. Na začiatku nás charakterizovali najmä plastové dvere a okná, v súčasnosti sme svoj sortiment rozšírili aj o hliníkové prevedenie a množstvo užitočných doplnkov (vonkajšie a vnútorné parapety, rolety, tieniaca a protihmyzová technika…). Výrobky, pod ktoré sa podpíše naša spoločnosť, dominujú kvalitou, dlhovekosťou a estetickým vzhľadom. Vychádzame z klasických potrieb stavebníkov a vieme zaistiť stabilný pomer medzi úžitkovou hodnotou a cenou.

Plusy a priority

Keď už sa rozhodnete kupovať nové okná, zaiste máte preštudované, ktorý typ v čom vyniká. Nech už u Vás zvíťazia vlastnosti ktorýchkoľvek okien, my Vám ponúkame komplexnosť a flexibilitu. Spolupracujeme iba s overenými dodávateľmi, preto je i náš tovar zosobnením perfektne odvedenej práce. Našu pohotovosť ukáže aj expresná montáž plastových okien a iných výrobkov. Za neprehliadnuteľné plus sa považuje i ekonomická výhodnosť našej ponuky a odborná znalosť ústretových zamestnancov. Zameranie na ekológiu a špičkový servis sú už iba čerešničkou na torte. Zaiste oceníte aj bezplatné poradenstvo a užitočné rady, ktoré vyriešia Vaše otázky. 

Pár maličkostí o plastových oknách, ktoré sa nedozviete všade

Určite viete, že plastové okná sú cenovo najvýhodnejšie, ľahké na údržbu a majú tiež dlhú životnosť. O čom sa však až tak nehovorí je fakt, že sú založené na stavebnicovom systéme. V praxi to znamená, že je nutná spolupráca dvoch profesionálnych firiem. Jedna vyrobí profil a druhá okno. Súbor procesov (využité technológie, sklo, kovanie, montáž) potom ovplyvňuje ich spoľahlivosť a životnosť. Málokto Vás oboznámi s tým, že zateplený panelový byt na vrchnom poschodí nemôže mať rovnaké okná ako rodinný dom na vidieku. Sú tu totiž diametrálne odlišné podmienky, ktoré si vyžadujú špecifické typy. My Vám vypracujeme ponuku na mieru a predáme len vyhovujúce plastové okná. Cena sa tiež dá zhotoviť zvlášť pre pivnice, garáž či podkrovie. Iba nedávno ste menili staré drevené okná, pretože sa Vám rosili, no len čo ste zateplili, rosia i tie nové? Zasklenie a zateplenie obvodovej steny sa začali vylučovať, nie sú dostačujúce a ovplyvňujú sa v negatívnom slova zmysle. Aby ste nekupovali okná iba na tri či päť rokov, poradíme Vám, ako si ich vyberať. Takto Vám vydržia i za nepredvídateľných podmienok niekoľko desaťročí. Hoci s nami niektorí stavebníci nemusia súhlasiť, my striktne odporúčame našim klientom trojsklo. Našťastie, zákazníci sú moderní a uvedomelí ľudia, ktorí si dajú vysvetliť naše dôvody a zistia, že takáto investícia sa z každého uhla pohľadu vyplatí.

Pokiaľ teda plánujete veľkú renováciu, prestavbu či výstavbu, budeme sa tešiť, keď Vás pri tom napadne RIBANA trade.

Foto: ribanatrade.sk

You may also like

Leave a Comment