Použité stroje kupujte od známych predajcov a značiek. Ušetríte veľa času.

by spravca

Požičať si stavebný alebo poľnohospodársky stroj je jednoduchá cesta ako mať ideálneho pracovného partnera k dispozícií na mieste a v čase, v ktorom ho potrebujem. Použité stroje v požičovni strojov sú navyše pravidelne servisované a majú presné záznamy o údržbe, takže vás pri práci neprekvapí nečakaná technická porucha. Tím odborníkov vám poradí, ktorý stroj je na konkrétnu prácu ideálny a na miesto zásahu vám ho radi dopravia.

Stala sa vám porucha na vlastnom stroji? Musel ísť váš minibager do servisu a vám teraz stojí práca a uteká čas aj peniaze? Požičaným strojom dokážete vykryť čas počas opravy alebo servisu vlastného stroja. Šetríte čas aj peniaze, o ktoré by ste mohli dlhými pracovnými prestojmi prísť.

 

Rozhodli ste sa pracovný stroj kúpiť a teraz uvažujete o vhodnom dodávateľovi? Pri nemalej finančnej investícií, ktorú stavebné, poľnohospodárske stroje a záložné zdroje ako elektrocentrála predstavujú, je najlepším riešením vsadiť na istotu.

Značky, ktoré sú na trhu dlhodobo majú vybudovanú širokú sieť zákazníkov a partnerov, ktorí sú zárukou overených produktov a kvalitného servisu.

Pri kúpe použitého stroja si zároveň môžete overiť jeho históriu. Autorizovaný predajca vedie podrobné záznamy o údržbe strojov. Navyše si môžete byť istí originalitou použitých náhradných dielov.

Známe značky majú rokmi dobre vybudovanú sieť predajní, takže za vaším novým strojom nemusíte cestovať stovky kilometrov. Majitelia strojov zas ocenia prepracovanú sieť servisných centier s profesionálnym poradenstvom.

You may also like