Chcete zariadiť menší byt? Nábytok na mieru je ideálnou voľbou

Chcete zariadiť menší byt? Nábytok na mieru je ideálnou voľbou

by spravca

Ak bývate v malej garsónke, jednoizbovom či dvojizbovom bytu, musíte si zvyknúť na to, že v tak malom priestore jete, varíte, spíte, ale aj odpočívate. Premýšľate nad tým, ako interiér zariadiť, aby bol praktický, ale pritom vzdušný? Chcete nábytok, ktorý využijete a nestane sa akousi prekážkou? V takom prípade sa oplatí osloviť stolára, ktorý vám dokáže vyrobiť nábytok na mieru.

V interiéri s výmerou niekoľko štvorcových metrov nachádzajú uplatnenie určite vstavané skrine. Využijete totiž aj miesto pri strope, napríklad tam uložíte veci, ktoré používate len sezónne. Rovnako tak by ste mali premýšľať pri výbere kuchynskej linky, aby ponúkala dostatok úložného priestoru.

Garsónka je výzva pre výrobcov nábytku

Investícia do nábytku na mieru sa určite oplatí. Aj keď sa jedná o nákladnejšiu záležitosť, nebude vás to stáť toľko nervov. Predstavte si, že obchádzate obchody, aby ste vybrali jedálenský stôl, ktorý priamo zapadne do miesta, ktoré pre neho máte vyhradené. Stojí vás to ako veľa času, tak aj trpezlivosti, nemyslíte? Ak máte požiadavky na netradičné parametre, často ani v bežných obchodoch nenájdete optimálne riešenie.

Výrobca, ktorý ponúka nábytok na mieru, vám dokáže naplniť vaše očakávania. Vyrobí vám nábytok presne podľa rozmerov bytu, a tým využije aj všetky zákutia a každý centimeter.

Kto ponúka výrobu nábytku na mieru?

Ak hľadáte spoločnosť, ktorá v danom segmente pôsobí, svojimi službami vás nadchne interiérové ​​štúdio WSD v Bardejove, ktoré nájdete aj pod frázou “výroba nábytku Bardejov“. V jeho ponuke nájdete drevený nábytok ladený do akéhokoľvek štýlu, dokonca aj prvky vhodné do vintage interiéru. Ak si nedokážete predstaviť, ako bude výsledok vyzerať, nemusíte sa ničoho báť, pretože vám štúdio spracuje aj vizualizáciu. Lepšie si tak predstavíte finálny interiér.

You may also like