BiLingvi – príležitosť naučiť sa cudzí jazyk raz a navždy

by spravca

Potreba naučiť sa cudzí jazyk sa nám pripomína takmer pri každej príležitosti. Ak chceme cestovať a poradiť si v prípade zdravotných problémov, obchodovať, lepšie zarábať, spoznávať nových ľudí…, dôvodov je skutočne neúrekom. Neviete sa ale prinútiť k učeniu a hoci ste aj niekoľkokrát začali, stále ste na začiatku? Svet je obrovský, preto sa netreba uspokojiť iba s tým, čo momentálne máte. Ovládanie iných jazykov ako je ten náš materinský sa stáva našou vstupenkou k úspechu, ale i prekonávaniu bariér. V prípade, že sa nedokážete prinútiť učiť doma vo svojom voľnom čase, prihláste sa do jazykovej školy. Akosi podvedome sa Vám s podobnými inštitúciami spája nuda? Zabudnite na to! Vyučovacie metódy sa zmenili a napríklad aj jazykové kurzy Bratislava ponúkajú úplne nové možnosti. Pripravia Vás na život za hranicami na tej najlepšej úrovni. Jedným z prijateľných riešení je aj vzdelávacie centrum BiLingvi

Čo sa naučíte, to už nezabudnete

Kvalifikovaní lektori smerujú svoje vyučovanie tak, aby sa Vám dostal cudzí jazyk priamo pod kožu (alebo do mozgu). Nuda je tu neznámy pojem, a preto sa učíte omnoho rýchlejšie. Vyučovací proces je dynamický, efektívny a mimoriadne zábavný. Vyučujúci sú srdeční, profesionálni, flexibilní a ústretoví. To sú dôvody, prečo si jazykovú školu BiLingvi zvolilo už toľko záujemcov o výučbu cudzieho jazyka. Kurzy angličtiny Bratislava sú vedené úspešnou a licencovanou metódou DIRECT METHOD FOR ENGLISH a kurz nemčiny Bratislava zase metódou DIREKTES DEUTSCH. Zabudnite na stres a napätie. Vďaka odbúraniu týchto negatívnych pocitov si dokážete osvojiť cudzí jazyk behom pár týždňov. Premýšľanie a komunikovanie v cudzom jazyku sa stane pre Vás tak prirodzené ako vdychovanie kyslíka. BiLingvi ponúka okrem jazykových kurzov aj službu jednorazového prekladu a tlmočenia. Pokiaľ máte teda záujem o niečo podobné, neváhajte sa obrátiť týmto smerom.

Kurzy pre najmenších

Deti sa naučia cudzí jazyk omnoho rýchlejšie ako dospelí ľudia. Učia sa ho totiž prirodzene so svojím rodným jazykom. Túto skutočnosť by ste nemali podceňovať. Otvorte svojim ratolestiam bránu do sveta už v detstve a život bude pre nich neskôr oveľa jednoduchší. BiLingi a jeho angličtina pre deti Vás iste nesklamú. Detské kurzy sú realizované v LCF KIDS CLUBS a ich základ tvorí vyučovanie formou hry a veselých aktivít. Decká budú maľovať, spievať, adaptovať divadelné hry a cez to všetko sa spriatelia s cudzím jazykom. Detská bezstarostnosť celý proces ešte viac zefektívňuje. Deti totiž nemusia premýšľať nad tým, že sa zosmiešnia, nebudú niečo vedieť alebo všetko zabudnú. Toto sú totiž väčšinou bloky nás dospelých. Pripravte deťom ľahšiu budúcnosť a prihláste ich na zážitkový kurz. Jazykové centrum BiLingvi je tu pre všetkých.

Foto: © [Antonio Gravante] / Dollar Photo Club

You may also like