Mazivá CAT

by spravca

Náročné práce v ťažkom teréne si vyžadujú pomoc ťažkých strojov. Tie bývajú nenahraditeľné pri viacerých prácach. Starostlivosť o tieto stroje je veľmi dôležitou súčasťou ich životného cyklu. Či už je to každodenná starostlivosť alebo pravidelná servisná prehliadka. Okrem všetkých dôležitých kontrol častí týchto strojov, sú dôležitou súčasťou aj mazivá, potrebné na ich správne fungovanie a nezáleží na tom, či ide o nové alebo použité stroje.

Plastické mazivo pre valivé ložiská

Mazivo na guľkové ložiská s inhibítormi korózie zaisťuje vynikajúce mazanie valivých ložísk v širokom rozmedzí prevádzkových teplôt.

Je vhodné tiež pre automobilové a ďalšie priemyselné odvetvia a je určené najmä pre tie zariadenia, ktoré bývajú občas vystavené náročným podmienkam. Je vhodné pre elektromotory alebo pri strojoch, ako je elektrocentrála.

Viacúčelové plastické mazivo

Je určené pre aplikáciu na strojoch s malým zaťažením pri nízkych otáčkach a nízkou vlhkosťou.

Univerzálne plastické mazivo

Používa sa ako štandardná náplň z výroby vo väčšine strojov Cat, ktoré majú stredné zaťaženie a stredné otáčky s rozsahom teplôt -20 °C až +140 °C.

Plastické mazivo pre hydraulické kladivá

Určené výlučne pre hydraulické kladivá. Špeciálna receptúra pre extrémne teploty a namáhanie s perfektnou priľnavosťou k povrchu.

You may also like