Je lepšie si stavebný stroj požičať ešte pred jeho kúpou?

by spravca

Rozhodli ste sa rozšíriť svoj strojový park o nový stavebný stroj? Stroj ste niekoľkokrát videli a poznáte jeho technické parametre naspamäť, je to predsa veľká finančná investícia, ktorá vyžaduje správne rozhodnutie.

U predajcu osobných áut si môžete kedykoľvek vyskúšať aj viaceré modely naraz. Vedeli ste, že aj taký minibager si môžete pred kúpou vyskúšať? Stačí navštíviť jednu z požičovní The Cat Rental Store, v ktorej strojovom parku sú nové i použité stroje jedného z najlepších výrobcov stavebných a pracovných strojov.

Požičať si stavebný stroj ešte pred kúpou nového, je rozvážny krok, ktorý nebudete ľutovať. Zistíte ako vám stroj sedí, ako sa s ním pracuje v teréne a čo od neho môžete čakať.

Požičovňa strojov je skvelým riešením aj v prípade, že neplánujete kúpu nového stroja. Skúsení pracovníci sú ochotní vám poradiť s výberom stroja, ktorý sa najlepšie hodí do terénu a na prácu, ktorú potrebujete. Stroje sú v bezchybnom technickom stave a budú pripravené vtedy, keď ich potrebujete. Na požičovňu sa môžete obrátiť aj v prípade, že vám chýba elektrocentrála ako záložný zdroj na stavenisku.

Potrebujete stroj dopraviť na miesto zásahu a nemáte na to prostriedky? Aj toto je jedna z pridaných hodnôt požičovne strojov. Stroj vám privezú presne na miesto zásahu a po skončení prenájmu odvezú naspäť.

 

 

You may also like