Jadrové vŕtanie – moderný trend v stavebníctve

by spravca

Stavebníkom a remeselníkom odzvonilo na lepšie časy, pretože dnes ide náročné zbíjanie a ručné sekanie do úzadia. Pýtate sa prečo? V súčasnosti sa totiž aj na Slovensku čoraz častejšie skloňuje slovo jadrové vŕtanie. Tento pracovný postup je aj predmetom činnosti našej spoločnosti. Na trhu sme od roku 2005 a máme za sebou rad spokojných klientov. Stali sme sa v tejto oblasti pojmom, a preto sa budeme tešiť, keď v prípade potreby využijete naše služby aj Vy. Vŕtanie, rezanie a brúsenie betónu inovatívnymi metódami sa stáva trendom, ktorý by ste mali vyskúšať. Čím je tento proces tak skvelý a v čom vyniká naša firma? Čítajte ďalej a dozviete sa odpovede na tieto otázky.

Bezproblémové a niekoľkokrát rýchlejšie

Naša spoločnosť sa najčastejšie privoláva k rezaniu otvorov pre rozvody vody, kanalizáciu, elektroinštaláciu, vzduchotechniku, ale tiež k väčším projektom ako je spevňovanie mostov a podobne. Moderná diamantová technika celý proces zdynamizovala a uľahčila. Testovanie preukázalo, že pracuje až 20-krát rýchlejšie ako bežná pneumatická zbíjačka. Pri vŕtaní vzniká nahromadený odpad, a teda jadro. I z tohto dôvodu nazývame takéto vŕtanie jadrové. Rezanie betónu a muriva diamantovými segmentami v kruhovom stave vrtáku je obzvlášť efektívne a spoľahlivé. Výsledný vyvŕtaný otvor je už konečný, a teda nie je nutná ďalšia úprava. Okrem kotvenia konštrukcie slúžia otvory aj na odber vzoriek nutných k overeniu kvality stavebného podkladu. Jadrové vŕtanie si cyklickým a precíznym postupom poradí aj s rozsiahlymi betónovými plochami, ktoré by sa inak odstraňovali veľmi ťažko (ak vôbec). Neodškriepiteľným plusom je aj absencia vibrácií, nadmerného hluku a prachu, čo sú hlavné dôvody, prečo sa tento pracovný postup dostáva pred všetky ostatné.  

Vŕtanie, rezanie, brúsenie = jadrové vŕtanie Bratislava

V súčasnosti pracuje v našej spoločnosti 14 profesionálnych pracovníkov. Každý z nich je vyškolený v odbore a vie, čo so sebou prináša jadrové vŕtanie. Cenník našich služieb nájdete na našom webe. Pokiaľ potrebujete vyvŕtať okenné a dverné otvory, spevniť steny alebo ich naopak odstrániť, nie je to pre nás žiaden problém. Akýkoľvek stavebný prvok je pre nás výzvou. Nezáleží, či ide o železobetón, kameň, tehlu alebo asfalt. Jadrové vŕtanie Bratislava garantuje Vašu maximálnu spokojnosť. Nehrozí riziko narušenia statiky, ba ani iné ťažkosti, ktoré sa zvyknú pri podobných procesoch pritrafiť. Je to však známka amaterizmu, ktorý je u nás neznámym pojmom. U nás dominuje flexibilný a zodpovedný proces, za ktorým sa ukrýva snaha uspokojiť nášho klienta na tej najvyššej úrovni. Toto všetko nás odlišuje od konkurencie a neustále k nám privádza nových zákazníkov. Vychádzame v ústrety bežným občanom, ale aj veľkým stavebným firmám. Tie iste ocenia aj našu ponuku renovácie vrtákov potrebných k jadrovému vŕtaniu. Ručné a strojné brúsky využívame na brúsenie a zrovnávanie povrchov o menších i väčších výmerách do hrúbky cca 2 cm. Takto vieme odstrániť staré nátery, potery a lepidlá. Týmto procesom je možné dosiahnuť absolútne lesklý povrch.

Zabudnite na staré postupy a technológie, dajte priestor jadrovému vŕtaniu.

Foto: jadrove-vrtanie.sk

You may also like

Leave a Comment