Zvažujete záložný zdroj energie

Zvažujete záložný zdroj energie? Pozrite sa, prečo sa ho oplatí mať od Zeppelin

by spravca

Stať sa môže všeličo. Aj pri stavebných prácach alebo tiež vo veľkých firmách. Preto sa oplatí mať k dispozícii záložný zdroj. Riešením je elektrocentrála. Niekedy totižto od výpadku prúdu toho môže závisieť veľa. Nielen práca a výkon.

Kúpiť alebo požičať?

To viete len vy sami. Ako často potrebujete mať istotu pri prácach alebo ako často ste mimo dostupnosti elektrickej siete? Potrebujete záložný zdroj pre vlastnú potrebu, alebo bude od neho závisieť viac? Pracujete v odvetví, kde je zabezpečenie elektrického prúdu nutnosťou? Nevystavujte sa riziku a stavte na špičkové elektrocentrály CAT od Zeppelin.

Záložný zdroj pre vlastnú potrebu

Požičovňa stavebných strojov Zeppelin má pre vás na výber klasické benzínové elektrocentrály, pojazdné či stacionárne, ktoré využijete najmä pri menších prácach. Spoľahnite sa na motory CAT s technológiou ACERT, dosahujúce podlimitné hodnoty emisií so zárukou maximálnej spoľahlivosti, výkonu, životnosti a jednoduchej údržby.

Záložný zdroj pre veľké firmy a rôzne odvetvia

Pre potreby veľkých firiem, nemocníc, priemyslu, hospodárstva slúžia najmä naftové elektrocentrály značky CAT s výkonom od 9,5 kVA do 3100 kVA. Zariadenia sú skonštruované podľa najprísnejších noriem a dostupné v otvorených aj kapotovaných verziách.

Myslite na životné prostredie

Ak ste enviroment friendly, budú pre vás vhodné plynové elektrocentrály rovnakej značky, spĺňajúce štandardy z hľadiska zodpovednosti k životnému prostrediu, spotrebe paliva a výkonu zariadení. Môžu spaľovať nízkovýhrevné plyny z čističiek odpadových vôd či skládok odpadu alebo plyny vznikajúce pri ťažbe surovín.

Záložný zdroj od profesionálov profesionálom

Záložný zdroj energie od Zeppelin nedávno putoval aj pre potreby dvoch developerských spoločností (J&T Real Estate a HB Reavis) a ich realizovaných polyfunkčných komplexov. Jedného v Bratislave (Klingerka) a druhého v Budapešti (Agora). Zabezpečili sa tak pred výpadkom verejnej elektrickej siete a požiarnym poplachom. Pretože takéto veľké projekty si žiadajú najspoľahlivejšie riešenia.

You may also like