Získajte štýlovú krásku do svojej kancelárie

Získajte štýlovú krásku do svojej kancelárie

by spravca

Nie je nič zlé na tom, ak máte v kancelárii štýlovú krásku. Pokiaľ si vyberiete štýlovú, pohodlnú a zároveň zdravotne nezávadnú kancelársku stoličku. Sedavé zamestnanie alebo domáca kancelária si vyžadujú kvalitné pracovné pomôcky, aby neutrpela vaša duševná a fyzická pohoda.

Ako si vybrať správnu kancelársku stoličku? Práve na to sa zameriame v tomto článku. V prvom rade by ste mali zvážiť, koľko hodín denne sedíte na kancelárskej stoličke. Ak je to viac ako 6 hodín denne, stáva sa jedným z vašich hlavných pracovných nástrojov, takže sa určite oplatí investovať do stoličky a kúpiť naozaj kvalitný kus.

Ďalším dôležitým faktorom pri výbere ideálnej kancelárskej stoličky je nielen pomer ceny a kvality, ale aj materiál a prispôsobivosť.

Každá kvalitná kancelárska stolička by mala mať dynamické sedenie. To znamená, že by mal mať nastaviteľné časti. Operadlo by malo mať vyplnenú bedrovú časť. Výška sedacej časti by mala byť približne o 2,5 cm vyššia ako úroveň kolenného záhybu a ramená by mali byť pri sedení v pravom uhle.

Na stránke www.hawaj.cz si môžete vybrať z niekoľkých typov a farieb kancelárskych stoličiek, od klasických vzorov cez štýlové krásky až po stoličky v štýle sedadiel pretekárskych áut. Okrem toho všetky kancelárske stoličky Hawaii spĺňajú vyššie uvedené aspekty a možno ich zakúpiť za bezkonkurenčnú cenu.

Jednou z najpredávanejších a najobľúbenejších stoličiek, ktorá sa hodí do všetkých interiérov, je kancelárske kreslo Hawaii Nürburg Racing Design. Toto kreslo má dizajn športového sedadla v pretekárskom aute. Je ergonomicky tvarovaný a vyrobený z vysokokvalitných materiálov. Má čalúnené podrúčky, ktoré sa dajú ľahko sklopiť, čalúnené sedadlo a operadlo a stabilnú nylonovú základňu.

Toto kancelárske kreslo vám umožní absolútne pohodlie, môžete sa na ňom hojdať počas plného pracovného nasadenia, zafixovať ho v polohe a jednoducho relaxovať. Má tiež opierku hlavy, ktorú ocení najmä vaša krčná chrbtica. Samozrejme, vďaka vzduchovému zdviháku môžete plynule nastavovať výšku kresla. Stolička má tiež bezpečnostné dvojité kolieska z tvrdeného plastu a je certifikovaná SGS.

Nielen túto štýlovú krásku, ale aj mnoho ďalších vzorov nájdete práve teraz na Havaji za bezkonkurenčné ceny, takže si vyberte svoj štýl a urobte zo svojej práce skutočný Havaj.

 

You may also like