Trendy motívy detského bytového textilu

Trendy motívy detského bytového textilu

by spravca

Obľúbení superhrdinovia alebo postavy z rozprávok by mali naše deti sprevádzať na každom kroku. Ich vkus sa síce s vekom mení, no bohatá ponuka bytového textilu je vždy poruke. Ľahko tak nájdete obliečku, osušku alebo deku s motívom, ktorý bude vašim deťom najbližší.

Detská posteľ – útočisko aj oddych

Vzhľad detskej postele by ste mali v prvom rade prispôsobiť vkusu toho, kto v nej spáva a oddychuje. Detské obliečky dokážu nielen oživiť vzhľad izby, no zároveň dožičia vašim deťom príjemnejší spánok. Ak deti vedia, že ich stráži postava, ku ktorej vzhliadajú, cítia sa bezpečnejšie. Správne vybrané materiály zároveň dieťaťu dožičia zdravý a ničím nerušený spánok v každom ročnom období.

Pri výbere však nezabúdajte ani na detské plachty, ktoré nie sú o nič menej dôležité ako obliečky. Motívy plachiet predstavujú obvykle textúru s opakujúcou sa grafikou, no bežne sa stretnete aj s jednofarebnými alternatívami. Opäť platí, že kombinovanie obľúbených vzorov bude hračka.

Pláž alebo kúpalisko – detská móda pre každú príležistosť

Trendy motívy detského bytového textilu

Na deti by sme nemali zabúdať ani pri balení na výlet k vode. Nech sa jedná o morskú pláž, alebo kúpalisko, vo vašej výbave by nemali chýbať detské osušky ani uteráky. Osobitne vybratý motív navnadí do vody aj toho najväčšieho lenivca, len aby sa mohol potom poutierať.

Detské deky využijete nielen na pláži, ale aj u vás doma. Jemná a hebká deka je perfektným spoločníkom pre hry na lúkach alebo na oddych. Nezabúdajte ani na vrelé objatie, ktoré deka ponúka v chladnejších obdobiach. Najnovšie motívy detských hrdinov dajú naviac každému dieťaťu pocit výnimočnosti.

Foto: detska_deka.jpg

Trendy aj pre najmenších

Detské postieľky vedia byť pri výbere posteľnej bielizne poriadnym orieškom. Pri výbere sa však stačí držať rozmeru matraca a všetko dobre dopadne. Po nájdení správneho rozmeru je načase nájsť aj správny motív. Nebojte sa opýtať najmenších, pretože práve tí vedia, ktoré postavičky majú najradšej. Bez problémov tak nájdete obliečky do postieľky, s ktorými budú všetky strany spokojné.

Výber novej posteľnej bielizne pre deti môže byť pre nás dospelých poriadny problém. Nie je jednoduché držať krok s neustále meniacimi sa trendami, ktoré vládnu vo svete filmov a rozprávok. Deti však majú svoje teritórium dobre zmapované, a tak je na mieste, dať im pri výbere posteľnej bielizne voľnú ruku. V širokej ponuke osušiek, obliečok a diek, si predsa vyberie každý.

You may also like