Poštová schránka má byť krásna aj praktická

Poštová schránka má byť krásna aj praktická

by spravca

Ani v dnešnej elektronickej dobe sa nezaobídeme bez poštovej schránky. Dostávame do nej dobré aj zlé správy, avšak aj tie patria k životu. Poštová schránka nás reprezentuje a mala by vypadať tak, aby bola funkčná a súčasne sme sa za ňu nemuseli hanbiť.

Domové poštové schránky pre každého

Domové poštové schránky dnes kúpime v rôznych podobách. Tie ekonomické sú z plastu. Bývajú veľmi praktické, odolné poveternostným vplyvom a obvykle patria medzi tie väčšie. Tradične sa plastové poštové schránky ponúkajú v bielej, šedej, hnedej a v čiernej farbe.

Odolnou je poštová schránka z nerezu. Má moderny vzhľad, ktorý sa hodí aj k moderným novostavbám. Niektoré majú horný, iné predný vhod. Niekedy nechýba implementovaný priestor pre noviny, časopisy a letáky. Tradične sú poštové schránky opatrené menovkou. Niektoré schránky majú predný aj zadný výber. Nerezové schránky sa ponúkajú aj modulové pre viac adresátov. Sú určené pre montáž na stenu, alebo pre zamurovanie.

Obľúbené sú aj ďalšie kovové schránky s kvalitnou povrchovou úpravou. Medzi nimi nechýbajú schránky imitujúce liatinu alebo kované schránky. Hodia sa na staršie objekty, vrátane chát a chalúp. Na objednávku si je možné zvoliť dokonca vlastnú RAL farbu. Základná farba je bez príplatku, volená s doplatkom podľa typu farby.

TIP: Tieto aj ďalšie schránky ponúka e-shop Kľučka.sk.

Vhody na poštu a zamurované schránky

E-shop Kľučka.sk ponúka tiež vhody na poštu v rôznych tvaroch aj farbách. Ideálnou voľbou sú tie z nerezu a s vonkajšou klapkou. Vybrať si ale môžete aj kompletnú schránku určenú pre zamurovanie. Obvykle ide o obojstrannú poštovú schránku.

K poštovým schránkam sa predávajú aj rôzne doplnky. Žiadané sú koše na noviny a letáky vhodné do vnútorných aj vonkajších priestorov. Dokúpiť je tiež možné menovky montážne držiaky a náhradné zámky.

Pre bytové domy ponúka Kľučka.sk zostavy bytových schránok v rôznom prevedení. K dispozícii sú jednostranné aj obojstranné.

You may also like