Príjem z Holandska a daňové priznanie – ako na to?

Príjem z Holandska a daňové priznanie – ako na to?

by spravca

Práca v zahraničí býva obvykle lukratívnejšia ako u nás, na Slovensku. Často však tápeme v našich právach, napríklad čo sa týka spätného získania daňového preplatku. Nechajte si vďaka odborníkom na túto problematiku vrátiť daňový preplatok z Holandska.

Nepripravujte sa zbytočne o peniaze

Pracovali ste v Holandsku? Nechajte odborníkov z TJ-Legal zistiť, na čo máte nárok. Príjem z Holandska a daňové priznanie – to je jedna zo špecializácii, s ktorou vám v tejto firme vedia pomôcť. Mnoho pendlerov, zamestnancov aj živnostníkov v zahraničí, menovite tiež v Holandsku, takto získalo naspäť nemalé peniaze. Vedeli ste, že daňový preplatok v legálnej výške si je možné nárokovať až 5 rokov spätne? To už pôjde o zaujímavý balíček peňazí. Za seriózny poplatok vám ho zaistia v spoločnosti TJ-Legal, ktorá je lídrom v tejto oblasti.

Do čoho idete?

Na webových stránkach https://tj-legal.com/vratenie-dani/vratenie-dani-z-holandska nájdete daňovú kalkulačky, v ktorej si jednoducho spočítate, či máte na daňový preplatok nárok a v akej výške. Vypočítaná výška je orientačná. Ak vám ale tento nárok vznikol, zaregistrujte sa na týchto webových stránkach a TJ-Legal vám vrátenie preplatku kompletne zaistí. Jeho finálnu výšku určuje vždy konkrétny daňový úrad v zahraničí.

Určite neváhajte so žiadosťou o vrátenie preplatku dane

Obvykle sa získaný preplatok pohybuje vo výške od 546 až do 3696 €. Či už ste pracovali v Holandsku len mesiac, niekoľko mesiacov či dokonca rokov, určite sa vám žiadať o vrátenie vyplatí. Požiadajte o vrátenie dane z Holandska čo najskôr. V TJ-Legal vám poskytnú kompletný zoznam podkladov, ktoré sú k tomu potrebné. Následne firma všetko zariadi. Súčasne máte pravdepodobne nárok aj na príspevok na zdravotné poistenie, tzv. Zorgtoeslag. O ten je však možné žiadať iba rok spätne, vždy do 1. septembra nasledujúceho roku. Aj tento benefit vám v TJ-Legal pomôžu získať.

You may also like