Puzdro na Huawei? Padne ako uliate na váš mobil

by spravca

Bez mobilu ani na krok. Dávate si každý deň pozor, aby ste ho nestratili či niekde nezabudli. Aj školopovinné deti dokonca dostávajú svoj prvý mobilný telefón často ako darček od rodičov, aby sa s nimi mohli ľahšie skontaktovať. Jednoducho povedané… strážite si ho oko v hlave. No nemalým rizikom je, ak by sa vám nebodaj nejakou neopatrnosťou či nešťastnou náhodou poškodil.

Ochráňte svoj mobil kvalitným obalom

Ak navyše máte mobil, ktorý je taký špičkový, ako napríklad Huawei Ascend P9 Lite, máte hneď k dispozícii dobré prevedenie, jasný full HD displej, pohotovú čítačku odtlačkov prstov s rozšírenými funkciami, veľmi dobrý fotoaparát a vysokú výdrž batérie. Už len to by vám chýbalo, aby vám niekde spadol a rozbil sa. Máte v ňom predsa množstvo kontaktov, fotografie rodiny či príbuzných, i kalendár, ktorý vás vždy upozorní na dôležitý termín či schôdzku. Značka Huawei chce jednoducho aj naďalej vládnuť trhu s dobrými lacnými smartfónmi a vy ste si vybrali dobre. Aj keď chytíte Huawei Ascend P9 Lite do ruky, máte skvelý pocit, že držíte telefón vyššej triedy, takže netreba zanedbávať ani jeho kvalitnú ochranu.

Bezpečnosť pred každodennými nástrahami

Štýlový a cool kryt na mobil Huawei Ascend P9 Lite nielen zmení vzhľad vášho prístroja, ale ho aj dobre ochráni. Nekupujte však mačku vo vreci, dobre si pozrite, aký typ mobilu vlastníte, aby vám obal slúžil na sto percent. Na trhu sú viaceré podobné typy mobilných telefónov, pričom puzdrá pasujú vždy najlepšie len na určený model. Obaly na telefón Huawei kombinujú skvelý dizajn, dobrú ochranu zadnej časti telefónu proti poškriabaniu a sú vyrobené presne tak, aby padli na mieru vášho telefónu P9 Lite. Niektorí majitelia mobilov preferujú zasúvacie obaly, iní otvorené puzdro, knižkové s ochranným sklom, alebo rovno silikónové vaničky. Stačí si len správne zvoliť vhodný obal a starosti môžete vypustiť z hlavy.

Silikón či koža? Na výbere si dajte záležať

Aké máte teda možnosti na trhu? Napríklad silikónový, teda gélový kryt má veľmi ľahko sa čistiaci povrch, navyše je ľahký, pevný a pružný zároveň. Výhodou je, že na ňom nezostávajú žiadne odtlačky. Potrebujete tvrdené sklo, ktoré chráni váš displej pred škrabancami, odreninami, prasknutím a je stopercentne priehľadné? Zvolili ste dobre. Navyše, dokonale zachováva dotykové vlastnosti displeja a jednoducho ho viete nasadiť na váš mobil. Dokonca ešte jednoduchšie, ako ochrannú fóliu.

Alebo, pokiaľ hľadáte skutočnú kvalitu, stavte na puzdro vyrobené zo syntetickej kože vo vaničke. Jeho používanie je hračka. Telefón jednoducho nacvaknete do vaničky, so všetkými výrezmi na tlačidlá. Ochráni váš telefón, môže sa dokonca magneticky uzatvárať či len priklopiť, pričom v púzdre máte aj priečinok na doklady alebo platobné karty. Takto máte po ruke všetky doklady, kedykoľvek ich budete potrebovať.

Padá vám mobil často na zem? Vtedy ostáva len dúfať, že to jeho jednotlivé časti pád zvládli a nerozbili sa na márne kúsky. Ochrana však existuje aj pre takéto prípady, a ňou je hliníkový rám na Huawei. K rámu je zvyčajne dodávaná aj wrap fólia, ktorá sa lepí na zadnú stranu telefónu. Dôvod, prečo po ňom siahnuť je jednoduchý – obal je extrémne odolný, ľahko sa na mobil pripevní a pevne aj na ňom drží. Napokon, pre váš mobilný telefón si môžete zakúpiť aj viac obalov a krytov z rôznych materiálov a vyhotovení, alebo ich môžete obmieňať podľa nálady či situácie. Len vy rozhodnete, ktorý je ten naj práve pre vás…

 

You may also like