Operatívny lízing s pestrou škálou doplnkových služieb

by spravca

V súčasnej dobe sa veľa spoločností nezaobíde bez spoľahlivého vozového parku. No investícia do automobilov je pomerne nákladnou záležitosťou, a preto si ani veľké korporácie nemôžu dovoliť nákup desiatok vozidiel v hotovosti. Tento problém rieši operatívny leasing s radom doplnkových služieb. A po ukončení lízingu vrátite vozidlá leasingovej spoločnosti. V nasledujúcich riadkoch vám prezradíme prednosti operatívneho lízingu od spoločnosti HERTZ Lease.

Keď sa jedná o finančnú oblasť, panujú tu isté pochybnosti. Vedúci pracovník ekonomického oddelenia sa často pýta, či sa takýto spôsob obstarania vozového parku oplatí. Ale po prečítaní popredných výhod operatívneho lízingu pochybnosti ustanú.

V tejto oblasti pôsobí spoločnosť HERT Lease, ktorá ponúka komplexné služby spojené s operatívnym lízingom. Vo svojej kompetencii má administratívne činnosti a správu vozového parku. Zákazníkom, ktorí plánujú odber väčšieho počtu vozidiel, ponúka atraktívne veľkoodberateľské zľavy.

Čo operatívny lízing zahŕňa?

Operatívny lízing zahŕňa všetky náklady, ktoré súvisia s prevádzkou vozidla. V praxi sa jedná o:

  • servisné náklady,
  • zákonné a havarijné poistenie,
  • diaľničné poplatky,
  • cestnú daň,
  • nepretržitú asistenčnú službu a ďalšie.

Spoločnosť HERTZ Lease, ktorá bola založená už v roku 1918, pristupuje k svojim zákazníkom individuálne, teda navrhne riešenie vyhovujúce vašim požiadavkám a potrebám. Poskytovateľ dlhodobého prenájmu vozidiel pôsobí vo viac ako 140 krajinách. Neustále sleduje aktuálne trendy v oblasti leasingových služieb, ktorými sa v praxi riadi.

Či už chcete zaobstarať jedno vozidlo alebo desať vozidiel, operatívny lízing je pre vás najvhodnejšie riešenie. Stačí osloviť spoločnosť HERTZ Lease, ktorá vám poskytne zvyšok informácií týkajúce sa dlhodobého prenájmu.

Autorské právo: jirsak / 123RF Reklamní fotografie

You may also like