Rollos – kvalitná tieniaca technika

by spravca

Relax tvorí výraznú súčasť nášho života. S napätím, stresom a vysokou záťažou sa nedá vydržať dlho. Ohrozujeme svoje psychické aj fyzické zdravie. Aj preto sa snažíme využiť každú chvíľku pre seba a aspoň troška si oddýchnuť. Spríjemňujeme si exteriér a interiér svojho domu, aby sme si tu vytvorili súkromnú oázu pokoja. Nie každému a nie vždy sa dá totiž vycestovať do wellness centra alebo na exkluzívnu dovolenku. Vzniká mnoho spoločností, ktoré dokážu ponúknuť to, čo moderný a vyťažený človek potrebuje. Jednou z nich je aj naša firma Rollos s.r.o., ktorá predkladá klientom špičkovú tieniacu techniku. Už od roku 2004 sa venujeme jej predaju a montáži. Nájdete u nás sieťky proti hmyzu, markízy, rolety, žalúzie, no čoraz obľúbenejšie sú aj naše plastové dvere, okná a brány. Pokiaľ máte problém správne si vybrať, radi pomôžeme. Dlhoročné skúsenosti z nás robia odborníkov vo svojom odbore. Rozdiel medzi našimi inovatívnymi produktmi a staršími prevedeniami uvidíte už na prvý pohľad. V prvom rade je to nadštandardná kvalita, ale plusom je aj fakt, že si môžete vyberať z pestrej palety typov. Jednoduchá manipulácia, ľahká údržba, regulácia prírodného svetla či automatickosť sa javia ako čerešničky na torte. V prípade, že hľadáte moderné riešenia, sme vám plne k dispozícií.  

Skvelá voľba

Ak sa rozhodnete pre naše produkty, vynaložíme všetko úsilie, aby sme vás presvedčili o tom, že to bola skvelá voľba. Náš sortiment podlieha štvorročnej záruke a počítať môžete i so špičkovým servisom (záručným aj pozáručným). Okrem kvality vieme ponúknuť aj flexibilitu, dynamiku a profesionalitu. Tým, že sa špecializujeme na úzky okruh produktov, vieme garantovať 100% spoľahlivosť. Rolety a vonkajšie žalúzie si držia v súčasnosti poprednú pozíciu dopytu. Rozmanitosť farieb, typov a veľkostí z nich robia mimoriadne obľúbený exteriérový prvok. Ich praktické využitie je nesporné. Chránia pred škodlivými vplyvmi slnečného žiarenia, no sú tiež veľmi atraktívnym doplnkom. Ich prednosťou je tiež dlhá životnosť a manipulácia s nimi je hračkou. Objednávajú si ich najmä majitelia moderných rodinných domov, ale aj polyfunkčných objektov, administratívnych a priemyselných budov. Pokiaľ máte už dosť zastaraných alternatív, dajte zelenú našej spoločnosti.

Poctivý partner

Možno sa pýtate, prečo osloviť práve nás a nie konkurenčnú spoločnosť. Za všetko hovorí skutočnosť, že sme sa stali partnerom programu „100% poctivá montáž“. S hrdosťou si dovoľujeme tvrdiť, že naše výrobky sú prvej akosti. Okrem toho sa snažíme naše služby predkladať tak, aby ponúkali klientovi vysoký komfort a zaručovali jeho absolútnu spokojnosť. O kvalite odvedenej práce sa môžete presvedčiť pri odbornej montáži. Najmodernejšia technika, ktorú využívame pri svojej práci, podčiarkuje dlhú životnosť našich produktov. I ten najmenší detail zákazníkových prianí je pre nás podstatný. Naše výhodné postavenie oproti konkurencii znásobujú aj ceny, ktoré sú na veľmi priateľskej úrovni.

Hľadáte štandardné interiérové žalúzie s jedinečným dizajnom? U nás sa vyrábajú z presne špecifikovaných materiálov a vybrať si môžete z niekoľkých typov horizontálnych prevedení. Určite tak nebudete musieť riešiť problém, ako ich zladiť s interiérom. Bohatá ponuka totiž vyváži i tie najdivokejšie predstavy. A čo takto model, ktorý absolútne nahradí záclony a závesy, v ktorých sa zbytočne usádza prach? Látka na takýchto prevedeniach je špeciálne upravená, impregnovaná a antistatická. Rodiny s alergikmi iste ocenia takýto typ. Okrem toho môžete nimi deliť aj väčšie priestory. PVC žalúzie a pásy vyriešia problém so zatienením miestností, ktoré je nutné napríklad pri prezentáciách v kancelárskych priestoroch. Lamely sa dajú bez problémov vyčistiť.

Toto je iba malý prehľad toho, čo by ste mohli v našej ponuke oceniť. Ak sa chcete dozvedieť viac, navštívte náš web rollos.sk a v prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.

Foto: rollos.sk

You may also like