Vyznanie lásky

by spravca

Ako často si svojou polovičkou vyznávate lásku? Niekoľko krát denne, pár krát do týždňa alebo len výnimočne, keď máte výročie? Samozrejme, že sú oveľa dôležitejšie skutky ako slová, no nemali by ste zabúdať aj na milé vyznania, ktoré vašu polovičku určite príjemne potešia.

Nezabúdajte na zamilované slováRed Heart

Na začiatku vzťahu a zamilovanosti má väčšina žien aj mužov potrebu neustále vyznávať lásku. Niekoľko krát za deň si dvojice povedia ako veľmi sa milujú a navzájom si dokazujú to, že sú jeden pre druhého stvorení.  Po niekoľkých rokoch vzťahu alebo manželstva začne akýsi stereotyp a partneri si tieto krásne slová už takmer vôbec nehovoria. Bohužiaľ to tak funguje vo väčšine prípadov a to môže spôsobiť časom aj hádky ba dokonca rozchod. Každý chce predsa počuť, ako je pre toho druhého dôležitý a potrebný.

V tomto prípade vznikajú zárodky zbytočných problémov. Žena sa začína zamýšľať nad tým, že ju už partner nemiluje a možno má niekoho nového. Muži tieto veci vnímajú trochu inak, ale pokiaľ im partnerka už vôbec nepovie pekné slovo, vôbec ich to neteší. Tiež majú pochybnosti a strach, že už nie sú pre seba tí praví.

Čo treba zmeniť?

A ako tomuto všetkému zabrániť? Veľmi jednoducho. Stačí vziať iniciatívu do vlastných rúk a spraviť vo vzťahu zopár zmien. Kedy naposledy ste povedali svojmu partnerovi ako veľmi ho milujete? Kedy ste svojej partnerke povedali, čo pre vás znamená a že je pre vás tou najdôležitejšou osobou na svete? Pokiaľ máte pocit, že zamilované slová hovoríte svojej polovičke často, no nevidíte žiadnu odozvu, skúste sa zamyslieť. Základom je, aby ste sa porozprávali a vysvetlili partnerovi ako vám zamilované slová chýbajú. Možno si to ani neuvedomuje a stačí, aby ste ho len trochu „nakopli“.

Zdroje: astrolife.cz, Kalim / Dollar Photo Club

 

You may also like