Užite si pobyt s deťmi v hoteli Slovan

by spravca

Všetci milovníci športu, turistiky a prírody majú za sebou iste aj pobyt vo Vysokých Tatrách. Tieto veľhory sľubujú magický zážitok, nezameniteľné okamihy a skvelú príležitosť načerpať energiu. V každom ročnom období je tu čo pozerať a nudy sa obávať určite nemusíte. Môžete to tu navštíviť tisíckrát, no stále máte čo objavovať. Lúky, jazerá, štíty a doliny, prírodný raj ako z rozprávky. V prípade, že sa znova rozhodnete zavítať na toto miesto, iste sa hodí kvalitné ubytovanie Tatranská Lomnica. Ak také hľadáte, potom sa ako skvelá alternatíva ukazuje Hotel Slovan ***. Komfort, príjemný personál a kvalitné služby, toto sú aspekty, ktoré iste ocení každý z nás. 

Nebudete sa chcieť vrátiť do reality

Príchodom do Vysokých Tatier akoby prestal existovať všetok ten zhon, ktorému sme vystavení počas všedných dní. Čas sa tu na okamih zastaví a my si môžeme naplno vychutnať každú minútku. Tunajšia atmosféra chytí za srdce. Návrat bude iste neľahký, no hriať Vás môže pocit, že ste tu kedykoľvek vítaný. Hotel Slovan je zariadenie rodinného typu, preto si tu vynikajúco užijete napríklad aj víkendové pobyty s deťmi. K dispozícií sú však aj romantické alebo konferenčné pobyty. Komplex ponúka 120 izieb, stačí si vybrať štandard, ktorý Vám bude najviac vyhovovať. Pestrý jedálny lístok a bohatý bufet poteší zase nejeden maškrtný jazýček. Ubytovaní hostia získavajú grátis vstupy do Relax centra a Centra zábavy, kde je k dispozícií tenis, biliard a stolný futbal. Takto si nemusíte nechať pokaziť dobrú náladu ani v prípade nepriaznivého počasia, kedy je pohyb v prírode dosť nehostinný.

Zamerané na deti

Hotel Slovan patrí medzi TOP hotely zamerané na rodiny s deťmi. Pod tento fakt sa podpísali skvelé animačné programy, detské kútiky, ale aj wellness pre deti. Najmenší sa môžu vyblázniť vo vode a užiť si vodné hry. Okrem masáže pre dospelých je v ponuke aj detská masáž. V Relax centre načerpá sily celá rodina. Mamičky iste ocenia aj priestor, kde môžu prebaliť svojho malého nezbedníka. Wellness obchod ponúka plávacie kolesá a rukávniky, no aj vestičky a plávacie plienky. Bazén pre deti má šmykľavku a malú nábehovú rampu. Ak by toho nebolo dosť, môžete deti zabaviť nafukovacími hračkami, ktoré ponúka hotel celkom zdarma. Staršie decká pravdepodobne osloví aj vodný volejbal a pólo.

Keďže sa blížia veľkonočné sviatky, možno by ste mohli zobrať svoju rodinu práve sem. Užijete si zábavu, vodu a všetko to, čo vedia ponúknuť iba Vysoké Tatry.

Foto: hotelslovan.sk

You may also like