Zháňate do obchodu prepravky na ovocie? Riešenie ponúka firma Schoeller Allibert

by spravca

Podnikáte v potravinárskom priemysle? Potrebujete prepravky pre maloobchodnú distribúciu? Hľadáte dodávateľa, ktorý by vám poskytol optimálne riešenie? V takom prípade sa obráťte na spoločnosť Schoeller Allibert, ktorá má na európskom trhu popredné postavenie. Poskytuje prepravky, kontajnery a boxy menším i veľkým firmám. V jej produktovom portfóliu nájdete pestrú škálu variantov, ako sú prepravky na ovocie a zeleninu, na mäso, ale napríklad aj uzamykateľné boxy na tovar, ktorý je nevyhnutné ochrániť pred neautorizovaným zásahom.

V podstate nezáleží na tom, či ste si otvorili obchod s čerstvým ovocím a zeleninou, alebo pôsobíte ako dodávateľ tohto tovaru, v každom prípade totiž potrebujete vhodné boxy na prepravu. Ideálnou voľbou ako prepravky na ovocie sú skladacie prepravky zvané Prelog, ktoré sa stali priekopníkom v oblasti balenie ovocia a zeleniny.

Prepravky na ovocie a zeleninu majú špecifické vlastnosti

U prepraviek a boxov, ktoré sú určené na ovocie, zeleninu či akúkoľvek inú potravinu, je vyžadované, aby spĺňali pomerne prísne hygienické normy. Schoeller Allibert si danú skutočnosť uvedomuje, a preto spoločnosť vyvinula špeciálne boxy, ktoré sú odolné, ale pritom majú nízku hmotnosť pre lepšiu manipuláciu. Skladacie prepravky na zeleninu sľubujú maximálny objem a tiež bezpečnosť. Disponujú bezpečnostnými plombami.

Obrovskej popularite sa tešia aj prepravky Maxipac a Magnum, ktoré sa pýšia rozmermi 800 × 600 milimetrov. Slúžia predovšetkým na objemnú zeleninu, ako sú zemiaky a cibuľa. Rovnako tak môžete do daných boxov umiestniť nepotravinové produkty, to záleží len na vás.

Schoeller Allibert ponúka cenovo prijateľné riešenie

Pre podnikateľov je veľmi rozhodujúca cena. Schoeller Allibert sa snaží ponúknuť vždy najvýhodnejšie finančné riešenie. Tak neváhajte a opýtajte si kalkuláciu.

You may also like