Tri hlavné dôvody prečo si zaobstarať použitý stroj CAT.

by spravca

Ak hovoríme o kúpe nového pracovného stroja, je to viac ako len značná finančná investícia. Z veľkej časti je to dlhodobá investícia do podnikania, od ktorej bude závisieť efektivita práce.

Práve preto kupujúci očakávajú od nového stroja maximálnu spoľahlivosť a výkon. Prirodzene viac inklinujú ku kúpe nového stroja, u ktorého je predpoklad dlhého fungovania bez porúch.

Použité stroje ako bager často evokujú kúpu s vyšším rizikom kazivosti pracovného mechanizmu. Pri kúpe použitých strojov CAT sú to však len neopodstatnené obavy.

Toto sú tri zásadné dôvody, pre ktoré je dobré rozhodnúť sa pre kúpu použitého stroja CAT:

Overený pôvod

Všetky použité stroje CAT od Zeppelin SK majú overený pôvod, takže si môžete byť istý, že kupujete deklarovanú kvalitu strojov Caterpillar.

Špičkový technický stav

Overený pôvod a originalita použitých strojov CAT je základom pre zabezpečenie špičkového technického stavu strojov a pracovných mechanizmov.

Všetky použité stroje Caterpillar spoločnosti Zeppelin SK prejdú pred zaradením do predajnej ponuky dôslednou technickou kontrolou, aby boli okamžite po kúpe pripravené na nasadenie v teréne.

Výsledkom je certifikát CAT Certified Used alebo Dealer Certified Used, ktoré sú znakom toho, že stroj spĺňa prísne, výrobcom stanovené kritéria ako sú predpísaný vek stroja, počet odpracovaných motohodín, analýzu oleja, technickú inšpekciu a ďalšie.

Spolu s certifikovanými strojmi získate kúpou automaticky záruku a technickú podporu servisného tímu.

Záruka

Záruka na použité stroje platí len v prípade certifikovaných použitých strojov, ktoré prešli dôkladnou technickou inšpekciou a preto je možné ich špičkový technický stav garantovať na dlhé obdobie.

Záruka sa vzťahuje na pohonný a hydraulický systém stroja. 

Pre koho je kúpa použitého stroja ideálna?

V podstate pre každého, kto potrebuje spoľahlivý pracovný stroj a nechce alebo nemôže investovať do nového.

Môže to byť malý živnostník, ktorý rozširuje portfólio a zháňa šikovný minibager. Použité stroje sú rovnako výhodné pre malé a stredné podniky s vlastnou flotilou pracovných strojov. Veľké firmy si pomocou použitých strojov môžu za výhodné náklady doplniť strojový park a rozšíriť paletu ponúkaných služieb.

Ak nad kúpou zatiaľ neuvažujete, no z času na čas potrebujete výkonný pracovný stroj, je tu pre vás požičovňa pracovných strojov. Stroje v požičovni podliehajú rovnako prísnym technickým štandardom ako použité stroje určené na predaj.

You may also like