Top English – moderná výučba cudzieho jazyka

by spravca

Ak sa chceme naučiť cudzí jazyk, v prvom rade musíme začať so slovnou zásobou. V prípade, že neovládame žiadne slovíčka (alebo len minimum) z jazyka, ktorý si chceme osvojiť, tak nemáme na čom stavať. Pokiaľ chcete naozaj ovládať cudziu reč, musíte mať predovšetkým obrovskú výdrž, trpezlivosť a zodpovednosť. O chuti do učenia nehovoriac. Nezáleží na tom, či sa rozhodnete pre jazykové kurzy Bratislava, Žilina alebo Košice. Rozhodujúca je vyučovacia metóda, ktorá sa ukáže ako najvhodnejšia pre Vaše potreby.

Príprava na úspech

Niekto sa možno rozhodne učiť sám v súkromí svojho domova. Áno, z časti dobré (no tiež mimoriadne pohodlné) riešenie. Zveriť sa do rúk profesionálov, ktorí urýchlia a zefektívnia proces výučby, môže celej veci iba prospieť. Tu si dovolíme odporučiť Top English, čo je jazyková škola Bratislava, ktorá ponúka učenie cudzích jazykov na báze dynamiky a efektivity. Skúsení lektori podávajú výučbu v tejto škole tak, aby bola čo možno najviac prispôsobená praxi. Ide tu teda o vzdelávanie, ktoré sa zameriava na bežné životné situácie a reálne využívanie nového jazyka. Učitelia tu pripravujú študentov na pracovné pohovory, kladú otázky, ktoré môže položiť aj budúci zamestnávateľ a podobne. Taktiež pomôžu so štylizáciou životopisu alebo prezentácie v cudzom jazyku. Prirodzenou reakciou je korekcia chýb vo výslovnosti, pretože v reálnom živote nás už nebude nikto opravovať, iba kritizovať za nedostatky. Netreba to preto brať ako negatívny jav, skôr sa sústrediť na pozitívnu stránku takéhoto prístupu.  

Metódy, ktoré sa osvedčili

Ak hľadáte adekvátny a moderný kurz nemčiny Bratislava, ale aj frekventovaný kurz  angličtiny Bratislava, Top English sa javí ako výborné riešenie. Úsilím odborného tímu lektorov je, aby študenti neboli znechutení výučbou, ale práve naopak. Prirodzenou súčasťou výučby je zábava, expresnosť v dosahovaní pokroku a fixovanie nadobudnutých poznatkov. Metóda „SPEAK DIRECT METHOD“, ktorú škola využíva, patrí k najefektívnejším vyučovacím postupom na svete. Vďaka nej získavate vedomosti prostredníctvom otázok, odpovedí, dialógov a rozhovorov. Základom každej výučby cudzieho jazyka je to, aby sa človek dokázal v novom jazyku dohovoriť a tento moderný vyučovací trend to podporuje. Zrodil sa v Peritus-Speed School. Jeho podstatou je i to, že vyučovanie prebieha hlavne v cudzom jazyku, aby si žiak osvojil čo najviac nových vedomostí. Táto metóda sa zúročuje už jedenásty rok. Pri vzdelávaní sa budete musieť snažiť o odpovede celou vetou, aby ste si viac zapamätali vetnú skladbu. Tým budete prekonávať bariéry v komunikácii. Škola nezabúda ani na nováčikov. V ponuke je nemčina pre začiatočníkov, individuálne hodiny, obchodný jazyk či intenzívny kurz angličtiny. K dispozícií je tiež webinár. Ide o semináre z nemčiny i angličtiny, ktoré si môžete prezrieť na webe online. Prostredníctvom nich sa zdokonaľujete v jazyku aj z pohodlia domova. Veríme, že školu Top English si zamilujete a zaradíte ju medzi jazykové školy Bratislava, ktoré určite stoja za to.

Prajeme veľa chuti do učenia a množstvo zábavy pri získavaní nových vedomostí.

Foto: freedigitalphotos.net

You may also like