TEO car – rýchle riešenie

by spravca

Zostali ste náhle bez auta alebo potrebujete niečo previesť? No možno už máte plné zuby stresu, ktorý zažívate vždy počas cestovania starým tátošom na väčšiu vzdialenosť. Dôvodov, kedy sa ako ideálne a expresné riešenie ukazuje zapožičanie vozidla z autopožičovne, je neúrekom. Nech už sú akékoľvek, dovoľujeme si uviesť do pozornosti spoločnosť TEO car. Na našom vozovom parku nájdete vozidlá v skvelom technickom stave. Stačí si prísť vybrať. Toto však nie je všetko, čo vieme svojím klientom ponúknuť. Čítajte ďalej a dozviete sa, s akými bonusmi môžete u nás rátať.

Nerobte si starosti!

Je čas, aby ste si začali šoférovanie a cestovanie užívať. Viac už nemusíte myslieť na to, čo to zase škrípe pod podvozkom. Naše automobily sú v bezchybnom stave, pretože dbáme o ich pravidelný servis. Odteraz už môžete vypustiť z hlavy aj havarijné a povinné zmluvné poistenie, kúpu slovenskej diaľničnej známky či tankovanie. So zapožičaným vozidlom získavate totiž už aj tieto „drobnosti“. S plnou nádržou sa môžete vypraviť rovno na cestu. Práve tieto maličkosti nás odlišujú od konkurencie a posúvajú bližšie k zákazníkom. Okrem elegantných a komfortných súkromných vozov vieme zabezpečiť i luxusnejšie typy, ba dokonca sa na nás môžete obrátiť i v prípade, že zháňate prenájom dodávky Bratislava. Ak potrebujete z času na čas previesť väčší náklad, priestrannejšie vozidlo sa môže hodiť. Bežne uzatvárame zmluvy so súkromnými osobami, ale aj s podnikateľskými subjektami. Sme otvorení špeciálnym požiadavkám a radi poskytneme tiež istý nadštandard, ktorý iba znásobí spokojnosť našich klientov. K plusovým službám patrí napríklad zapožičanie navigácie, autosedačky, snehových reťazí a strešného nosiča. Požičanie vozidla dnes predstavuje moderné riešenie, ktorá môže pomôcť ušetriť náklady, ale tiež nervy.

Sme tu kedykoľvek nás budete potrebovať

Autopožičovňa TEO car ponúka svojím klientom vozidlá známych značiek, a teda Škoda, Peugeot, Volkswagen, Mercedes a Audi. Môžete si zvoliť krátkodobý, no tiež dlhodobý prenájom. Keďže chápeme, že zapožičanie vozidla je niekedy naozaj pohotová voľba, sme k dispozícií 24 hodín denne vrátane víkendu a sviatkov. Zaručiť tiež môžeme zrozumiteľnosť a serióznu formuláciu predložených zmlúv. Cenu vieme prispôsobiť každému klientovi, a to v závislosti od jeho požiadaviek a nárokov. Pokiaľ nastane situácia, že budete potrebovať využiť naše komplexné služby, pokojne sa na nás obráťte cez telefón, email alebo si k nám jednoducho zájdite. Budeme sa tešiť.

Foto: teocar.sk

You may also like