Spoločenské hry pre dvoch alebo ako tráviť zimné večery

by spravca

S príchodom zimného počasia sa začína stmievať už okolo osemnástej hodiny. Ak premýšľate, ako s partnerom tráviť večery, ale sledovanie televízora nie je vaša šálka čaju, radšej by ste niečo zábavnejšie, určite sa vám oplatí zakúpiť nejaké spoločenské hry pre dvoch. V nasledujúcich riadkoch vám predstavíme zábavné stolové hry, pri ktorých je o zábavu postarané.

Dôležité je pozerať sa, či sa jedná o spoločenské hry pre dvoch, pretože niektoré sú pre väčšiu skupinu ľudí. Ak chcete nejaké tipy na skvelé hry, ste v tomto článku správne.

Poznáš Slovensko? Hra, ktorá zabaví celú rodinu

Precvičte svoje vedomosti. Naozaj poznáte svoju rodnú krajinu? Pridať sa do hry môžu aj vaše ratolesti, ktoré vás prekvapia a budú vedieť oveľa viac informácií o Slovensku než vy. Vedomostná hra má prichystaný celý rad otázok o mestách, dedinách, dolinách, pohoriach aj slovenských prírodných a kultúrnych atrakciách.

Investor pre nadané biznismenov

V skutočnosti si netrúfate investovať ani cent, ale radi by ste sa dostali do pozície takého biznismena? S hrou Investor sa vám sen splní. Snažte sa o rozšírenie svojho majetku a peňazí. Výhodne nakupujte a predávajte podniky. Víťazom sa stáva ten hráč, ktorý dokázal najlepšie investovať svoje peniaze a zarobil tým pádom aj najviac peňazí oproti spoluhráčovi (spoluhráčom).

Magnetické piškvorky

Nemáte zrovna štvorčekový papier? Vôbec nevadí, stačí si zaobstarať magnetické piškvorky. Vyberte si, či chcete mať krížiky, alebo kolieska, a potom sa pustite do piškvoriek. Dokážete poraziť svojho partnera?

Spoločenských hier pre dvoch existuje nespočetné množstvo, takže máte z čoho vyberať. Pozrite sa do internetového obchodu preskoly.sk, kde nájdete spoločenské hry rozdelené do prehľadných kategórií – hry na párty, pre deti, pre dospelých, kartové, klasické, hlavolamy a podobne.

You may also like