Skladacie prepravky, pre koho sú vlastne určené?

by spravca

Prepravka je bez debaty skvelým pomocníkom pre veľké firmy, pre kamiónovú dopravu a pre iné subjekty zaoberajúce sa logistikou vyrobených súčiastok alebo dodávaného materiálu. Dokáže však poslúžiť aj bežnému smrteľníkovi pri každodennom živote? Pozrime sa na to.

Nákupy bez problému

Praktickú skladaciu prepravku dokážte mať celý deň hodenú v kufri vášho auta pod vaničkou pri rezerve. Vďaka možnosti zloženia tak ani neviete, že nejakú prepravku vozíte a kufor máte v podstate prázdny. Pri víkendovom rodinnom nákupe na celý týždeň môžete prepravku vybrať, vložiť ju do nákupného vozíku , veci z hypermarketu hádzať rovno do nej a nemusíte sa obťažovať so žiadnymi igelitkami. Celú plnú prepravku následne ľahko preložíte do kufra a vyložíte doma v kuchyni. Nakupovanie tak dostáva úplne nový rozmer.

Dôležité veci vždy po ruke

Skladacie prepravky v kufri vášho auta majú aj inú dôležitú funkciu. Váľa sa vám v kufri celá povinná výbava? Vesta, kľúč na matice, lekárnička, výstražný trojuholník? Do toho vozíte deku, spacák, toaletný papier, olej, vodu do ostrekovačov a odmrazovať skla? Všetko máte rozhádzané po kufri a opticky sa tam nezmestí už nič iné? Upracte všetko do praktickej prepravky, kde tieto dôležité veci nájdu svoje miesto a dve tretiny kufru vám tak razom ostanú voľné.

Pivnica môže byť uprataná

Veľa z nás má v pivniciach a na záhrade nálož klasických zelených prepraviek na ovocie a zeleninu. Možno je na čase nahradiť ich praktickejšími modernými skladacími prepravkami, ktoré vám ušetria veľa miesta mimo sezóny, keď žiadne ovocie a zeleninu neskladujete. Pohodlne ich upracete do malého kúsku ktoréhokoľvek regálu a v prípade potreby ich okamžite jednoducho zložíte. Namiesto komínikov prepraviek môžete uskladniť niečo dôležitejšie, kosačku, motorku, alebo ďalší praktický regál.

You may also like