Párty stany – prístrešky na každú príležitosť?

by spravca

Aj vy ste na love za jednoducho skladným prístreškom, ktorý spoľahlivo a bezpečne zastreší vaše zábavné aktivity, ale aj podnikanie? Nuž, váš lov sa práve skončil, sú tu totiž párty stany! Čo všetko prinášajú?

Nájsť spoľahlivý prístrešok, ktorý by presne vyhovoval vašim požiadavkám nemusí byť v dnešnej dobe tak jednoduché, ako sa na prvý pohľad môže zdať. Áno, na výber máte síce z mnohých riešení, väčšina z nich je však pre prax úplne nepoužiteľných. Vžime sa na chvíľku napríklad do kože malého podnikateľa, ktorý chce využiť nádherné počasie a veľkú účasť ľudí na nejakom letnom festivale a otvoriť si tam malý stánok, kde by predával nejaké jedlo a nápoje. Celé to znie jednoducho, práve predajný stánok však môže robiť problémy. Rozhodnúť sa pre drevenú búdku neprichádza do úvahy, jej transport na daný festival a umiestnenie by znamenalo veľa práce a stresu navyše. Nehovoriac o tom, že by to bolo zbytočne drahé. Na druhej strane, rozhodnúť sa pre mimoriadne jednoduché riešenie v podobe slnečníku, to by bolo veľmi neprofesionálne a hlavne, všetky tie nápoje a jedlo by ste pod neho určite nezmestili. Chcelo by to tak prístrešok, ktorý by bol podobne ľahko zložiteľný a premiestniteľný ako slnečník, ale použiteľný ako drevená búdka. Práve tu sa hlási k slovu párty stan !

Záhradná párty, rybárčenie alebo podnikanie?

Samozrejme, párty stan nie je prístreškom, ktorý je vhodný len na podnikanie. Rovnako dobre sa uplatní pri záhradných opekačkách a rôznych iných párty, ako jednoducho skladný a priestranný prístrešok pre rybárov… Použitie párty stanov je nekonečné. Čo to ten párty stan ale vlastne je? Párty stany sú zväčša postavené na ľahkej a jednoduchej kovovej konštrukcii, ktorá je skladateľná a ľahko premiestniteľná. Strechu a prípadné steny párty stanu tvorí polyesterová plachta, existuje veľa rôznych veľkostí párty stanov, je tak len na vás, aký typ párty stanu bude najvhodnejší na vaše použitie. Platí však, že nato, aby vám párty stan bez problémov slúžil, mali by ste vyberať spoľahlivé a osvedčené párty stany.

Kvalitný párty stan sa nezaprie…

Pozrime sa na ponuku párty stanov Brimo, ktoré spĺňajú všetky požiadavky, ktoré by kvalitné párty stany mali mať. A ešte oveľa viac! Jedná sa o rýchlo rozkladajúce párty stany, o rýchlosť a nenáročnosť ich skladania a rozkladania sa stará inovatívny systém automatického zaistenia, vďaka ktorému dokáže párty stan rozložiť skutočne každý. Poteší široký výber párty stanov, vyberať si môžete z rôznych typov, rozmerov a farebných kombinácií. Ale nie je to len o vzhľade, párty stany Brimo sa môžu pochváliť aj ich funkčnou stránkou. Ich pevná a odolná kovová konštrukcia je natretá práškovou farbou, ktorá ju chráni pred mechanickým poškodením, UV žiarením a hrdzou. O nič menej odolná nie je ani polyesterová plachta, ktorá je taktiež odolná voči UV žiareniu, mechanickému poškodeniu a je, samozrejme, stopercentne vodotesná. Párty stany Brimo sú tak skvelou voľbou prístrešku na mnohé príležitosti. Nečakajte a vyberte si ten svoj aj vy!

You may also like