Prelomová novinka – elektronické rádiové oplotenie pre psov

by spravca

Elektronické rádiové oplotenie pre psov je prelomovou novinkou, ktorá bezpečne a efektívne zabraňuje psím útekom z vášho pozemku. Váš psík sa už viac nezatúla, nestratí a ani vám neujde! Elektronické ploty sú teda funkčným a dlhodobým riešením. Poďme si o nich povedať viac.

O výrobu týchto zariadení sa starajú vysokokvalitné značky s dlhoročnými skúsenosťami v tejto oblasti – PetSafe a Numaxes-Canifugue. Produkty oboch výrobcov nájdete aj na našom e-shope! Elektronické rádiové oplotenie pre psov funguje na princípe vysielania nízkofrekvenčných signálov, ktoré psík prijíma pomocou špeciálneho obojku. Sami si vymedzíte želanú plochu pozemku, po ktorej sa pes môže voľne pohybovať. Ohraničíte ju pomocou drôtov, ktoré sa nachádzajú buď nad zemou, alebo sú ukryté v pôde. Pri bezdrôtových verziách je tento problém neprítomný.

PRF-3004XW-20_Product01_Web1000pxlPokiaľ sa pes pri svojom pohybe priblíži k tejto hranici, do obojku mu je vyslaný zvukový signál, ktorý ho varuje pred útekom. Ak však psík stále pokračuje, je vyslaný bezbolestný statický signál, ktorý mu neublíži, no je nepríjemný. Zviera vtedy pochopí, že sa musí vrátiť do určeného územia. Systém funguje bezbolestne a psíkovi vôbec neubližuje.

Pre bezdrôtové oplotenie je dôležitou a nevyhnutnou vecou dôkladný výcvik vášho miláčika! Pomocou rozmiestnenia vlajok psík pochopí, čo od neho žiadate a dokáže rozoznať výstražné signály. Venujte mu aspoň 2 týždne a uvidíte, ako si všetky úkony osvojí!

Elektrické ploty pre psov z našej ponuky sa pýšia vysokokvalitnými vlastnosťami, ktoré spĺňajú tie najvyššie štandardy zákazníkov. Ponúkame aj podobné zariadenia určené pre mačky. Obe sú pre zvieratá veľmi bezpečné a na rozdiel od nekvalitných produktov ázijských značiek sa môžu pochváliť dlhou a bezchybnou životnosťou. Aj tak vám však pri kúpe zariadenia ponúkame úžasnú 3-ročnú záruku na výrobky PetSafe a garanciu vrátenia peňazí do 30 dni od kúpy. Odborné poradenstvo nášho špičkového tímu pri výbere konkrétneho zariadenia je samozrejmosťou!

You may also like