Odťahová služba pre váš pokazený automobil

by spravca

Jazda autom býva niekedy nevyspytateľná. Nikdy neviete, kedy vás môže prekvapiť nečakaná situácia, výsledkom ktorej je auto neschopné pokračovať v ceste. Práve vtedy oceníte rýchlu pomoc, ktorá zabezpečí odvoz vášho automobilu na miesto, kde vám ho kvalitne opravia.

Uložte si do vášho telefónu číslo asistenčnej a odťahovej služby

Ak sa auto pokazí priamo na ceste alebo ním nebodaj nabúrate, potrebujete ho z nej čím skôr odstrániť. Aj keď by v niektorých prípadoch mohlo stačiť zájsť do najbližšieho servisu „po vlastných“, takéto riešenie je nebezpečné jednak pre posádku, ale aj samotné auto, ktoré by sa mohlo ešte viac znehodnotiť. Kvôli tomu by ste si do telefónneho zoznamu vo vašom mobile mali uložiť číslo na asistenčnú a odťahovú službu, ktorá tento problém vyrieši naozaj promptne. Poškodené auto odstráni z vozovky a bezpečne ho prevezie až do servisu, kde auto opäť premenia na pojazdné vozidlo. V prípade, že žijete alebo sa pohybujete v Trnave a jej okolí, do telefónu si zaznamenajte číslo na NON STOP asistenčné a odťahové služby od spoločnosti Tanex.

odtahova-sluzba-trnava-tanex.sk

Kompletné služby pre motoristov, ktoré vám ušetria zbytočné starosti

Odťahová služba v Trnave od spoločnosti Tanex je pre všetkých dostupná 24 hodín denne, 7 dní v týždni. V prípade akéhokoľvek problému, ktorý si vyžaduje odtiahnutie auta do servisu či na iné miesto, k vám okamžite vyšle techniku schopnú naložiť a odtiahnuť vozidlá do hmotnosti 3,5 tony. Ako dočasnú náhradu vášho auta si môžete zapožičať náhradné osobné či nákladné vozidlo, s ktorým sa aj napriek komplikáciám dostanete do cieľa vašej cesty.

V portfóliu služieb spoločnosti Tanex sa okrem odťahovej služby nachádza aj profesionálny servis, v ktorom si môžete nechať auto po odtiahnutí opraviť. Jeho pracovníci sa budú snažiť odstrániť všetky nedostatky kvalitne a v čo najkratšom čase. Odpadnú vám tak starosti s vybavovaním servisu, ktorý si v prípade záujmu zabezpečíte len jediným telefonátom spoločne s odťahovou službou.

FOTO: TANEX

You may also like

Leave a Comment