Oddych a pohoda vo vírivke

by spravca

Len si to predstavte, je večer, vy ste práve prišli z práce, prezlečiete sa do plaviek a vstúpite do sveta príjemnej teplej vody, obklopení poskakujúcimi bublinkami. Zrazu zabudnete na všetky starosti, to zlé hodíte za hlavu a v pohodlí vášho domova sa dokonale zrelaxujete… O tento zázrak sa vám postarajú vírivé vane.

Vplyv jacuzzi na naše zdravie

Jacuzzi  je vírivá vaňa na kúpanie so vstrekovacím systémom s cirkuláciou vzduchu a tlaku vody. Umožnuje nám celoročné kúpanie sa vo vode, ktorá nám najviac teplotne vyhovuje. Teplú vodu zabezpečuje kvalitná izolácia z každej strany, i zvrchu. Desiatky masážnych trysiek sa pomocou čerpadiel starajú o náš príjemný pocit a filtrácia zas o čistotu vody. Dokonalý wellness nastáva, keď si zapneme našu obľúbenú hudbu, a atmosféru celého ešte zaklincuje aj súkromná svetelná šou. Vaša domáca vírivka sa postará tak o vaše psychické zdravie, ako aj o to fyzické. Nielenže sa v nej zbavíte stresu a akejkoľvek záťaže, prídete na iné myšlienky, ale doslova sa vám rozprúdi krv v žilách. Toto zistenie poteší ľudí trpiacich napríklad cukrovkou, bolesťami hlavy, svalov a inými chronickými nepríjemnosťami. Vírivky pomáhajú znižovať krvný tlak, ba dokonca aj redukovať hmotnosť. Teplá voda poskytuje úľavu pre svalové kŕče a zlepšuje pohyblivosť kĺbov, pretože zvyšuje telesnú teplotu , čo prinúti vaše cievy rozšíriť sa, a tým sa zlepší prietok krvi. Čas strávený vo vírivke vám zabezpečí rýchly a pokojný spánok, pretože sa dokonale uvoľníte a opadne z vašich pliec stres. Ak sa k tomu pridá aj nejaká tá aromaterapia, zaspíte ako batoľatá.

Kvalitná domáca vírivka je lákadlo

Predstava pohodového víkendu môže vyzerať aj takto: vy, vaši najmilší a jacuzzi. Veď kto by odolal? Nádherný dizajn, výnimočné tvary, široké možnosti výberu, ľahké používanie, to všetko sú lákadlá, pred ktorými len tak nezavriete oči. Navyše dnes sú už cenovo dostupné aj pre bežných „smrteľníkov“. Spoločnosť a doba sa posúvajú stále dopredu, ľudia chcú byť výnimoční, chcú viac a viac, chcú sa ukázať, predviesť, dopriať si. A práve vírivé vane toto všetko umožňujú. Neuspokojujme sa s hocičím. Musíme byť nároční a naučiť sa život užívať. Veď si to zaslúžime. Keď budeme spokojní my, všetko pôjde ľahšie. Či už práca, alebo si vylepšíme medziľudské vzťahy. Netreba mať obavy, že servis a údržbu jacuzzi vírivky nezvládnete. O všetko sa dokáže postarať váš dodávateľ. Zabudnite teda na predražené dovolenky a užívajte si luxus priamo u vás doma!

 

 

 

You may also like