Nožnicový stan – všestranné riešenie pre záhradkárov i podnikateľov

by spravca

Záhradkárska sezóna pomaly začína a vy sa možno začínate pozerať po novej záhradnej chatke alebo altánku. Prípadne, hľadáte vhodný stánok, v ktorom by ste mohli počas leta predávať svoje produkty. Riešenie je jednoduché – nožnicové stany!

Jedným z najväčších benefitov nožnicových stanov je skutočnosť, že vás odbremeňujú od komplikovanej, drahej a náročnej výstavby drevených záhradných chatiek alebo altánkov. V prípade podnikania zas platí, že nemusíte so sebou nosiť veľký príves, kam svoj stánok naskladáte. Benefitom nožnicového stanu je totiž jeho jednoduchá konštrukcia, ktorá pozostáva z odolnej kovovej konštrukcie a plachty, ktorá tvorí strechu, prípadne aj steny stanu.

Napriek tomu, že nosná kovová konštrukcia je robustná a odolná, takže bez najmenších problémov odolá vetru a iným poveternostným vplyvom, na druhej strane je mimoriadne skladná a ľahká. Po odmontovaní strešnej plachty môžete svoj predajný stánok alebo záhradný stan jednoducho poskladať a prepraviť bez akýchkoľvek ťažkostí. Jednoduchú skladateľnosť ocenia najmä podnikatelia, no vhod príde aj v prípade záhradkárov. Svoj záhradný altánok si môžete kedykoľvek premiestniť na iné miesto v záhrade.

Štýlový dizajn, dlhá životnosť

Nožnicové stany nie sú len nejakými nepeknými dočasnými stanmi, ale štýlovými prístreškami, ktoré zaujmú potenciálnych zákazníkov, ak ich budete využívať ako predajné stánky, a rozžiaria vašu záhradu, ak svoj nožnicový stan budete využívať ako záhradný altánok či záhradný pavilón. Na výber je množstvo rozmerov nožnicových stanov, aby dokonale vyhoveli vašim požiadavkám a rozmerovým možnostiam.

Vďaka kvalitným použitým materiálom majú nožnicové stany dlhú životnosť aj pri plnohodnotnom každodennom využívaní. Nepremokavá strešná plachta vás spoľahlivo ochráni aj pri tej najväčšej prietrži mračien a voliteľné bočné plachty zas dokonale uzatvoria váš stan.

Tak neváhajte, vyberte si kvalitný a štýlový nožnicový stan od spoločnosti Expodom aj vy a začnite si ho užívať ešte tento rok!

You may also like