Nabíjanie elektromobilov bez preťažovanie siete

Nabíjanie elektromobilov bez preťažovanie siete

by spravca

Vedeli ste, že je možnosť umiestniť na parkovisko ľubovoľný počet AC a DC nabíjačiek bez potreby navyšovania rezervovanej kapacity či budovania novej prípojky? Vďaka inovatívnemu systému AgeVolt, ktorý spája nabíjanie elektromobilov s energetickým manažmentom budovy je nabíjanie jednoduché, lacné a hlavne bez obáv z výpadku ističov či prekročenia rezervovanej kapacity.

Rýchla nabíjacia stanica s AC nabíjačkou zadarmo?

Kombinácia nabíjacích staníc DC Wallbox a AC Wallbox One je výborným riešením pre nabíjanie pre hotely, penzióny, obchody, divadlá, fitnes centrá, akvaparky, lyžiarske strediská alebo pre iných majiteľov parkovacích miest, ktorí chcú ponúknuť nabíjanie svojim zákazníkom, ale aj verejnosti. Diverzifikujte nabíjanie a ponúknite svojim zákazníkom a verejnosti rýchlu aj pomalú možnosť nabíjania elektromobilov. Vyberte si zo zvýhodnených balíkov AgeVolt produktov a ušetrite pri kúpe novej nabíjacej stanice wallbox, ktorá je vhodná na vonkajšie aj vnútorné použitie. Nabíjanie elektromobilov nebolo nikdy jednoduchšie.

Využite jedinečné zľavy a vyberte si zo zvýhodnených balíkov našich produktov. Pri kúpe našich produktov môžete získať darček až vo výške 979 EUR.

You may also like