Garážové brány Hörmann – elegantné, bezpečné a kvalitné

by spravca

V dnešnej dobe nájdeme na trhu moderné garážové brány, ktoré dokážu uspokojiť požiadavky aj tých najnáročnejších klientov. Ide v podstate o vizitku každého domu, takže výber nemusí byť taký jednoduchý, ako sa spočiatku môže zdať. Pochopiteľne, že každý z nás má rôzne požiadavky a preferuje niečo iné, no funkčnosť a kvalita sú kritéria, ktoré sú jednoznačne najdôležitejšie!

Sekcionálne a rolovacie garážové brány

Pred samotným výberom garážovej brány je dôležité uvedomiť si, akému typu dáte prednosť. Garážové brány rozdeľujeme na sekcionálne garážové brány a rolovacie brány. Viete však, aký je medzi nimi rozdiel? Čo sa týka prvého typu, sekčné, resp. sekcionálne garážové brány sú poskladané z jednotlivých panelov umiestnených nad sebou, pričom sa otvárajú smerom nahor. Vďaka tejto elegantnej bráne môžete získať v garáži a pred garážou viac voľného priestoru, čo ocenia najmä majitelia menších priestorov. Brány spĺňajú požiadavky na zvukovú a tepelnú izoláciu, čiže nedochádza k tepelným stratám, ale naopak – k úspore energie. Manipulácia je vcelku jednoduchá, keďže väčšina ľudí uprednostňuje automatické otváranie brány. Podstata rolovacích garážových brán spočíva v rolovaní lamelov na valec, ktorý je umiestnený na strope. Dalo by sa povedať, že tento typ garážovej brány je taktiež vhodný do menšej garáže, keďže nároky na priestor sú minimálne. Je možné ju umiestniť do akejkoľvek garáže bez ďalších stavebných úprav, pričom tepelná a zvuková izolácia je taktiež na výbornej úrovni.

Vedúci predajca dverí a brán v Európe!

Pohony garážových brán sú určené pre ľudí, ktorí milujú komfort a moderné technológie! Umožňujú vám ovládať garáž priamo z auta, a to pomocou ručného vysielača, ktorý vám ušetrí množstvo času. Spoločnosť Hörmann Slovenská republika s.r.o., ktorá pôsobí na našom trhu už od roku 2004, ponúka na predaj nielen garážové brány Hörmann a pohony garážových brán, ale taktiež systémy nákladnej techniky, protipožiarne a dymotesné uzávery, domové a vnútorné dvere, striešky a zárubne. Dajte prednosť poprednej spoločnosti v oblasti predaja produktov zn. Hörmann a vyberte si zo širokej ponuky sortimentu za výhodné ceny! Cenník garážové brány si môžete nechať vyhotoviť priamo na internetovej stránke – www.hormann.sk, kde vám bude vypracovaná cenová ponuka na základe vami zadaných údajov. Už onedlho budete môcť navštíviť nový prestížny showroom na prezentáciu produktov v Senci, čo vám pri konečnom rozhodovaní môže koniec koncov pomôcť.

You may also like