Drevený dizajn nikdy nezostarne. Čo všetko môžete nainštalovať do domu?

by spravca
0 comment

Drevo je jedným z tých materiálov, ktoré jednoducho nikdy nevyjdú z módy. Je však veľmi dôležité, ako ho viete v domácnosti použiť. Ktoré veci z dreva budú vyzerať dobre aj za 20 rokov? Čítajte ďalej.

Drevený plot

Je úplne jedno, či sa rozhodnete celý pozemok oplotiť dreveným plotom ako z amerického filmu, alebo si vytvoríte len nejaký dizajnový prvok vo vašej záhrade. Drevený plot v originálnom dekore alebo bielej farbe bude krásny vždy.

Tatranský profil

Tatranský profil v interiéri je niečo, čo nikdy nezostarne. Najviac si ho ľudia spájajú so slovenskými a poľovníckymi izbami. Hodí sa však aj do ultra-moderných domov. Je dôležité zvoliť bledšie drevo, ktoré ladí so zvyškom domu.

Drevený nábytok

Starý drevený nábytok je nezmar a po dôkladnej renovácii môže byť skvelým doplnkom aj v moderných domácnostiach. Dajte si však pozor na červotočov, ktorí v ňom radi prebývajú a dokážu sa k vám nasťahovať.

Drevený riad

Drevené misky, lyžica alebo pohár na pivo nie sú len ozdobou stien na starých chalupách. Sú vhodným doplnkom napríklad k večeri, ktorej súčasťou sú bryndzové halušky. Najedzte sa z dreveného riadu a spoznajte čaro minulosti.

Drevená terasa

Na terasách sa dnes používajú rôzne drevoplastové dosky. Veľa ľudí však aj dnes ocení čaro skutočného dreva, po ktorom sa chodí komfortne v lete aj v zime a v mnohých prípadoch aj na boso.

 

 

You may also like